Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nem zavar, ha elmentek a pasitokkal egy szórakozóhelyre és mellettetek bámulja a többi nőt?

Figyelt kérdés
Másfél éve együtt vagyok a párommal, de még együtt pl diszkóba sosem voltunk. Őszintén szólva nem is szivesen mennék vele, mert volt már rá példa, hogy áruházban az orrom előtt flörtölt más nővel, meg strandon is inkabb a többi nőt bámulta, minthogy velem foglalkozzon. A szilveszteri programunkon gondolkoztam es eszembe jutott, hogy menjünk diszkóba, de annyira már ismerem, hogy ott is csak megbántana. Ott az egyiknek jobban kint lesz a csöcse, mint a másiknak és én nem vagyok arra kiváncsi, hogy azt bámulja hogy riszálják magukat. Hogy álltok az ilyen dolgokkal? főleg azok, akiknek a pasija hajlamos pofátlan lenni. Nekem nincs kedvem riba.ncnak öltözni, ha elmegyünk valahova. Viszont azt se akarom, hogy otthon üljünk. Nem magam miatt, mert engem sose hatott meg a szilveszterezes. Miatta gondoltam csak, hogy menjünk valahova. Vagy tudtok valami mást ami nekem esetleg még nem jutott eszembe?
2014. nov. 4. 07:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Olyan csodálatosan beszélsz róla.. (függetlenül attól, hogy megérdemli-e vagy sem) Mégis minek vagy vele vegyek?


Persze..szereted...bullshit.

Miért vagy vele együtt? Tedd fel magadnak a kérdést...el tudnád képzelni vele az életed? Ezt az életet, amit lényegében most élsz? A gyerekeid apjának? Mit gondolsz, hogy fog viselkedni 20 év múlva ez az "értéktelen tróger"?

Ezek után mondd, hogy szereted. Ha igen, akkor megérdemled.


Egyébként tudom, hogy a páromnak van szeme, nem is teszem neki szóvá, én is folyamatosan megnézem a nőket, de az biztos, hogy ezt úgy teszi, hogy ne bántson vele..például nem flörtöl nyíltam mellettem. Vagy nem fordul meg látványosan más után.

Ez csak zárójeles megjegyzés volt, szerintem tök lényegtelen.


Ne fecséreld az idődet feleslegesen.

2014. nov. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szóval lassan sikerül elérned hogy barátai se legyenek, és vedelhet otthon egyedül, hát ez fantasztikus.
2014. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja elmarod mellőle a barátait, aztán majd otthon gubbaszthat egy féltékeny hárpia mellett egész életében, aki ki akarja sajátítani magának (jelzem ez tipikus női hiba). Ezért nyilván imába foglalja majd a nevedet. :D
2014. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Diszkóba menni újévre elég pocsék, tavaly kipróbáltam, soha többet ilyet. Házibuli. Az a nyerő.


Nekem is volt ilyen barátom. Konkrétan az volt a szitu, hogy mindig kritizálta az öltözködésem (merthogy nem elég "divatos", nem elég "ribis"). Egyszer elmentünk egy diszkóba (ahol attól félt, be se engednek, azzal az öltözékkel, ami rajtam volt- mert nem lógott ki a mellem és fél fenekem-, persze, beengedtek, senkit nem érdekelt, ahogy én azt megmondtam neki), és ott folyton a többi nőt sasolta, egyszer meg is jegyezte nekem, hogy miért nem úgy táncolok, ahogy ők. Én csak néztem, hogy ez most mi. És mivel még ki is akadtam, én voltam a rossz, aki elrontja ezt az egész estét. Akkor volt az, hogy ott hagytam, leültem egy székbe egyedül iszogatni, táncoljon csak a ribijeivel, ahogy akar. Nagyon kiakadtam. És még én voltam a rossz, aki mindenen megsértődik.


Másfél évig voltunk együtt mi is. Végül sikerült találnom olyan férfit, aki megbecsül és tisztel, és nem várja el tőlem, hogy más legyek, mint aki, csak mert neki az a "szexi". Ugyan már.


De megjegyzem, jobban bírod, mint én tenném. Az első ilyen flörtölésnél ott hagytam volna. Mert igaza van az egyik válaszolónak: ha ennyire arcátlan veled szemben, mit csinálhat a hátad mögött? Nem tisztel téged, készpénznek vesz, és másokra vágyik közben, a jelek szerint.


Tehát, a kérdés, amit sokan feltettek már: miért is vagy vele?

2014. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azt szokta mondani, hogy ő büszke arra, hogy én ki tudtam hozni belőle a jó oldalát és ő igy boldog, hogy a közös életünket tervezzük. Azt mondja, hogy ő nekem csak megköszönni tudja, hogy nem lett alkoholista. Merthogy nélkülem az lenne. Az ugynevezett barátai meg nem hianyoznak neki. Egyebkent otthagyott mindent es az en varosomba lakunk. O 200 k-errel odebb lakott. De en megis azt gondolom, hogy hianyzik neki a züllés. Szemtanuja voltam sokszor milyen boldogan vedelte a sört, meg a kevertet egy szakadt kocsmába gáz emberek között. Rendesen boldog volt.... es szerintem ez nem tul jo. Hogy tenyleg komolyan gondolja, hogy ez a jobb elet neki, amit velem él, akkor jo lesz! csak azert bennem van, hogy kutyabol nem lesz szalonna.... baratokat meg itt is szerezhet. Nem gyerekkori öribariktól "" szakitottam e""l
2014. nov. 4. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!