Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándulnátok a párotokból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok a párotokból, ha kiderülne, hogy bár kedves, aranyos, de valamiért nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem, én is ilyen vagyok, úgyhogy én örülnék egy ilyen pasinak :)

De amúgy kíváncsi vagyok mi a többiek véleménye!

2014. nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem (hasonló vagyok lányban)
2014. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem, dehogy.
2014. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem,miért tenném? minden embernek van olyan életszakasza amikor kevés vagy semennyi barátja sincs.majd összeismerkedik emberekkel és lesz.addig pedig leszek én a bnője és a barátja egyben :)
2014. nov. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2014. nov. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

hát biztosan van valami oka. bár attól függ, ha mondjuk vannak haverjai, csak rendes, igaz barátai nincsenek, akkor oké, de ha egyáltalán nincsenek emberi kapcsolatai (rajtam kívül), akkor ott valami baj lehet.

de alapvetően ezért nem ábrándulnék ki senkiből.

2014. nov. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert a barátnőcskéit is meg akarom húzni.
2014. nov. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok ezzel, hogy majd akkor jóba lesz az én barátaimmal. Én elég komolyan állok az ilyen dolgokhoz, szóval számomra egy kapcsolat az komoly dolog és szent. És miről szól egy kapcsolat? A közös életről. Így pl közös barátokról is.
2014. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Suli után gyakrabban előfordul, mint gondolná az ember, hogy a kapcsolatok megszakadnak. Mindenkit költözik, egyetem, másik település, távolság.

Alakulhat úgy, nagyon könnyen, hogy az ember egy ilyen helyzetben találja magát, hogy hirtelen mindenki messze kerül. Ha soha életében nem voltak barátai, az aggasztóbb számomra.

2014. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!