Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segìtene már, könyörgöm?

Figyelt kérdés

Eddig egyetlen egy értelmes választ vagy üzenetet nem kaptam azzal kapcsolatban,hogy lehet,hogy a párom aspergeres,és szeretnék tanácsot kérni,hogy az e!! Illetve tapasztalatokat,hogy ez miből látszik,hogy lehet rajta segìteni!! Ìrjatok itt vagy üzenetet,nagyon fontos lenne. Köszönöm... Szóval az a helyzet,hogy nincsenek barátai,ha otthon van akkor a sötét szobában gépezik egész nap,ki sem lehet szedni előle. Az informatika,matematika érdekli,és a számìtógépes játékok,szinte függő,a nap 24 órájában tudna játszani

Hirtelenharagú,van hogy nagyon hangosan beszél. Az a legfurcsább,hogy négy éve együtt vagyunk,de van hogy hetekig nem szól hozzám. Azt tudom,hogy szeret,nem kérdés,bár néha elgondolkozom,hogy szeret e,csak lehet hogy ilyen gondja van! Nem tudom eldönteni! De már nagyon aggaszt... Egyébként megbìzható,okos,tiszteletreméltó,rendes srác,nem olyan mint a többi. Kérlek segìtsetek


2014. nov. 4. 08:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Aki egésznap a szobájában ül az biztos, hogy nem olyan mint a többi. Ezt mertem remélni.
2014. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bence_ ***** válasza:

Azért kérdező is elvan! "de van hogy hetekig nem szól hozzám"

Ez milyen kapcsolat?

De miért nem viszed el orvoshoz? Mégha valaki ennyiből meg is mondja mi van vele akkor is kell valaki aki kezeli.

2014. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Eddig egyetlen egy értelmes választ vagy üzenetet nem kaptam azzal kapcsolatban,hogy lehet,hogy a párom aspergeres,és szeretnék tanácsot kérni,hogy az e!"


Azért a kérdező is megéri a pénzét. Most komolyan miért olyan nehéz felfogni, hogy az Asperger-szindróma egy mentális betegség. Vagyis szakorvosnak kell diagnosztizálnia. Ez nem a házi gyógymódot keresünk kategória. Mellesleg kevés károsabb van mint mikor laikus játszik szakembert. Eszedbe ne jusson a "házi kezelés". Komolyan mondom.


Kérdező függetlenül attól, hogy párodnak van-e vagy nincs mentális betegsége neked van egy szar kapcsolatod. Ebben kéne lépni elsősorban.

2014. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Megbízható,okos,tiszteletreméltó CSAK ÉPP HETEKIG NEM BESZÉLTEK :D



4 év alatt már megtanultál ezzel együttélni, és szerintem korábban kellett volna a problémára megoldást keresni....

2014. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9: Azaz kevésbé hajlamosak a hazudozásra, mint az átlagember. Azért ez nem ugyanaz.
2014. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Eddig is tisztában voltam vele,hogy valami nincs rendben,de nem tudtam hogy létezik ilyen betegség. Az a baj,hogy nem tudom hogy ő ezt tudja e magáról esetleg,vagy észrevette e,hogy valami nem oké. Nem nagyon merek erről beszélni vele,mert zárkózott,és félek hogy megsértődik,de valahogy nyilván kikéne derìteni. Nem állìtgatok diagnòzist,csak kìváncsi voltam,hogy van e valaki hasonló helyzetben,aki tudna tanácsot adni,természetesen nem vagyok orvos. Én nagyon szeretem őt,és tényleg azt szeretném ha ő is boldog lenne,ezért érdeklődtem. Köszönöm mindenkinek,aki válaszolt.
2014. nov. 4. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!