Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felszínes nők? Könyörgöm!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes nők? Könyörgöm! Gyakoris nyivákbanda, miért nem lehet felfogni (több lent)?

Figyelt kérdés

NA MOST EZT ÚGY KEZDENEM, HOGY NE VEGYE MINDEGYIK HÍMNEMŰ GYAKORIS MAGÁRA, CSAK AKI A KÖVETKEZŐT HISZI:


Van egy része a férfi felhasználóknak, akiknek minden kommentjéből, nyíltan, velősen meg van fogalmazva: a nő, akinek számít a külső is, felszínes.


De könyörgöm, szerintem nektek is fontos a partner külseje olyan szinten, hogy vonzódni tudj hozzá, és HIGYJÉTEK EL, nem csak az Adoniszokhoz vonzódunk, de a külső is ugyanolyan fontos, mint a belső(számomra 50-50%).


És szerintem Ti is szeretnétek olyan lányt, akihez külsőre vonzódni tudtok.


Tehát, ha számít a külső is, az nem felszínesség...Egy igénytelen csajszival Ti sem szívesen állnátok le.



2013. júl. 7. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
100%

Jól beszélsz.

30F

2013. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
96%

egyetértek...

bár engem a négeres kérdések tesznek a sírba..

2013. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
1%
Ha a külső IS számít, az még valóban nem felszínesség. Viszont a nőknek CSAK a külső számít, nagy különbség.
2013. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
52%
*taps taps taps*
2013. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, azt nem vagytok képesek ti lányok megérteni, hogy ha egy pasi átlagos külsejű, már rögtön lerondázzátok, holott az olyan is régen simán be tudott csajozni, csak ma nem tud az óriási elvárások miatt!
2013. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:

3-mas!


Hadd kérdezzem meg, hogy általad milyen kategóriába sorolt nőkkel kezdtél? Plázacica? Ne csodálkozz, ha helyesen tippelek hogy nekik valóban..


Ez nem igaz, fogjátok fel.

2013. júl. 7. 21:01
 7/81 A kérdező kommentje:
5-ös, ez szintén nem igaz! Tudod, a környezetemben mennyi ilyen szaladgál? Szép lány, átlagos pasi. A belső is számít, mint mondtam. Mellesleg átlagos is lehet helyes nem?
2013. júl. 7. 21:02
 8/81 A kérdező kommentje:
Mellesleg, hogy tiszta legyen: Én nem fogom egyik választ sem pontozni..
2013. júl. 7. 21:03
 9/81 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Kérdező, igazad van. Sajnos attól tartok az írásod nem fogja meggyőzni őket
2013. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
52%

valamilyen szinten igaz, hogy túl nagy az elvárás...sokan elképzelnek maguknak egy férfi ideált és nem képesek attól elszakadni...nőből vagyok és nekem is van ideálom, de nem ragaszkodom hozzá, de sokan nagyon is.

részben igaz, amit mondanak, de ez nem felszínes

2013. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!