Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jót jelent vagy rosszat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jót jelent vagy rosszat? Nekem egy kicsit rosszul esett.

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta, hogy napról-napra szebb vagyok amióta együtt vagyunk. És szerinte a diplomaosztómig (3 év) egy szívdöglesztő nő leszek. Na már most. Akkor amikor elkezdtünk járni nem is látott szépnek? Vagy most nem vagyok elég szép? Meg mit jelent az, hogy szebb leszek. Most nem felelek meg neki? És ha valamiért nem leszek szebb (felszedek pár kilót, balesetben heget szedek össze, vagy csak egyszerűbben csúnya leszek), akkor mi fog történni? Csalódni fog a jóslatában? Ki fog dobni?
2010. jan. 26. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos kidob te kis álszent qrva!!
2010. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rainmaker ***** válasza:
100%

Én itt tényleg nem szoktam gonoszkodni, de most fogok, akkor is, ha a hasznos válasz százalékom bánja...

Ha te ebből is rosszra gondolsz, nem vagyok benne biztos, hogy 3 év múlva meglesz az a diplomaosztó...

2010. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak bókolni akart :) de rosszul jött ki
2010. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt akarta ezzel mondani, hogy nagyon szép vagy és mindig az maradsz :)
2010. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
túldramatizálod! nekem a párom már számtalanszor mondott hasonlót, de tudom, hogy csak rosszul fejezte ki magát, ezen hülyeség lenne fennakadni... ha ezen kiakadsz, akkor a végén majd szerencsétlen nem mer neked bókolni, na aztán akkor meg az lesz a baj...
2010. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az első ilyen kérdés, amit itt látok. Ezekszerint, most már azt is át kell alaposan gondolnunk, hogy bókoljunk-e nektek? Nevetséges....


Ha jobban belegondolok, a diploma lehet hogy meglesz, de a srác tutira nem azért fog belőled kiábrándulni, mert nem leszel szép....

2010. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem tényleg hülye vagyok. Csak semmi önbizalmam nem volt sohasem, és most sincs, és talán ezért is képzelek ilyen hülyeségeket. Neki nem mondtam, hogy rosszul esne, nem akartam megbántani, mert mi van, ha ő tényleg bóknak szánta. De ezek szerint tényleg bók volt. De miért nem mondja azt egyszerűen, hogy szép vagyok? Azt tutira nem érteném félre. Bár lehet, hogy egy-egy gyengébb pillanatomban abba is belemagyaráznék valami oltári baromságot.

2010. jan. 26. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlbonyolítottad... Állj pozitívabban a dolgokhoz!
2010. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!