Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendo ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendo ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Meg nyaron megismertem egy lanyt, jol elbeszelgettunk, talalkoztunk is ketszer stb.. Nagyon beleszerettem es egyszer amikor elkezdtem piszkalgatni a viselkedese miatt (kicsit passziv volt) egybol leesett neki mit akartam. Azt mondta, hogy nem tud ugy nezni senkire es h sajnalja..(tavasszal szakitott anno). A trukk itt jon h kb ket hettel kesobb FBn kapcsolatban volt, habar sose volt egy kep vagy megjeloles a sracrol, majd kb ket hettel kesobb eltunt ez az allapot a adatlapjarol. Tok hulyenek ereztem magam azota nem is irtam neki semmit (megis mit..), pediq nyaron kb mindennap felvaltva irtunk egymasra. Hirtelen az elozo hetvegen ramirt, erdeklodott mi hogy van..meglepoen lelkesen irogatott, ugy beszelt mintha jo lenne osszefutni, meg h baratnojevel mennek majd valahova, mondtam neki, hogy masnapp van egy buli ha van kedve eljohetnek oda. Nagyon orult, talalkoztunk is, mondta hogy regen tok joban voltunk es gondolja ideje ram irni es azt meg azt megnezhetnenk egyutt moziban.. Buli utan irta h koszoni az estet.. Nagyon kedves lany meg egyaltalan nem az a ri.banc fajta, ertelmes stb.. Most ugy ahogy joban vagyunk, meg biztos jo fejnek tart de csak egy jo barat.., vagy nem is tudom. De nem tudom most miert akar ujra kapcsolatot letrehozni ezek utan. En sem tudom mit csinaljak nem szeretnek nagyon joba lenni vele, mert felek. Magamtol felek es nem szeretnem megegyszer atelni azt az elutasitas utani honapokat. Bocsi a helyesirasert es a regenyert, megis mi a velemenyetek? 18/f

2014. nov. 4. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele szerintem, hogy ennyi idő után mi a valódi ok, ami miatt ismét megkeresett. Mondd el neki azt is, hogy nem szeretnéd úgy érezni magad, mint akkor annak idején, mert az kellemetlen volt. Ha le tudtok ülni beszélgetni, akkor szerintem ez a helyzet tisztázható. És akkor kiderül hogy barátnak kellesz, vagy máshogyan is érdeklődik irántad.. :)
2014. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a velemenyt:) nem tudom mennyire lenne jo otlet ha rakerdeznek, ha tenyleg akarna valamit akkor csak ravinne a beszelegetest erre a temara nem? Nem akarok megegyszer hulyet csinalni magambol..
2014. nov. 4. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!