Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 25-30 közötti fiúk férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25-30 közötti fiúk férfiak miért nem vágynak komoly kapcsolatra miért nem veszik komolyan az akaratos nőket akik adnak magukra?

Figyelt kérdés
Miért a szolidabb lányokkal járnak vagy miért baj az ha egy lány sminkeli magát és kicsit ribisen öltözik akkor már nem is kell komolyan venni? Mit jelent számotokra a hűség mi súrolja a határát? Azért mert még nem élte ki magát 25-27 évesen akkor azért nem képes komoly kapcsolatra?Miért nem elég egy nő az életébe?

2014. nov. 4. 15:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

81%-os

Tisztázzuk, hogy elhatárolódom a kérdezőhöz hasonló nőszemélyektől, de azért azt meg kell hagyni, hogy pl. nálam ott váltál volna alkalmatlanná nemhogy kapcsolatra (azért nem jelen időben írom, mert már nem keresek társat), hanem még egy kósza társalgásra is, hogy úgy fejezed ki magad a saját anyanyelveden, mint valami retardált...

2014. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
ugyan ugy befekudnel alam ahogy minden no amikor kiderulne hogy mennyi lovem van atol fugetlenul h rodan vagyok xd a hejesiras meg a beszed a kisiskolasoknak valo kenyszer hogy ne keljen rajuk otthon vigyazni alandoan eben a vilagban csak a penz szamit aminek a megszerezesre az iskola nem tanit meg szoval erosenlexarom.
2014. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 kolosszus22 ***** válasza:

Ki mondta, hogy nem vágyunk? Én is adok magamra férfi szinten, igényesen, stílusosan, sportosan-elegánsan öltözködöm ha megjelenek valahol, persze csak a férfiasság keretein belül, minden gagyi, ratyi vackot nem húzok fel csak mert az "trendi". Ugyanezt várom el egy nőtől is, adjon magára, az ízlésesség keretein belül! A személyiség meg más kérdés, sem a férfiak, sem a nők nem egyformák, mindenkinek más az ideális.

27F

2014. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Ahol mindenkinek sok pénze van, ott hidd el pont az számít, aminek te híján vagy: intelligencia, műveltség és tudás/szakértelem.


Könnyű menő vállalkozóként lemenni a falusi diszkóba felszedni egy akármilyen lánykát/nőt. De egy tanult, saját maga által elért gazdagságban élő mondjuk üzletasszony maximum üzletet kötne veled, mert hasznot tud belőle húzni, de mint embertől, sikítva menekülne előled. Mert 2 perc alatt látja, hogy bár sok pénzed van neked is, nem vagytok egy szinten.

2014. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Én csak a pénz miatt nem jöttem össze senkivel ha nem éreztem iránta vonzalmat akkor hiába próbálkozott hogy megvesz nekem ezt azt hát én nem vagyok megvehető!


Amúgy nem baj tegnap kicsit ideges voltam nem szoktam ilyeneket mondani általában csak ha nagyon felidegesítenek és annak aki megérdemli nem tartom magamban. Az exemnek üzenem b.meg az anyját mert tönkre tette az életem.

2014. nov. 5. 10:47
 36/36 anonim ***** válasza:
Szerintem az en peldam erre a legmegfelelobb. 27 eves vagyok es sajat vallalkozasom van kulfoldon. Annyi penzt keresek 1 honapba mint mas fel ev alatt, megis atlagos sot csunyacska baratnom van. Voltam mar fullos novel meg kevesbe fullossal is, de amint lefekudtem veluk mar a hangjuktol a falra masztam. Raadasul masrol sem volt kepes beszelni csak magarol. Kellenne a f.. nak egy akaratos, makacs no. Elozo baratnom ilyen volt. 20 alatt van es mar a 10-k palinal tart. Bocs a helyesirasert reggel van es telorol vagyok.
2016. aug. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!