Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 25-30 közötti fiúk férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25-30 közötti fiúk férfiak miért nem vágynak komoly kapcsolatra miért nem veszik komolyan az akaratos nőket akik adnak magukra?

Figyelt kérdés
Miért a szolidabb lányokkal járnak vagy miért baj az ha egy lány sminkeli magát és kicsit ribisen öltözik akkor már nem is kell komolyan venni? Mit jelent számotokra a hűség mi súrolja a határát? Azért mert még nem élte ki magát 25-27 évesen akkor azért nem képes komoly kapcsolatra?Miért nem elég egy nő az életébe?

2014. nov. 4. 15:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

"mert te leszel kevés neki előbb utóbb ha ilyen unalmas vagy."


Aranyom én egy baromi izgalmas férfi vagyok, csak éppen nem állunk egy szinten. Nálam az izgalom nem abból áll, hogy átcseszem a másik fejét, hanem abból, hogy izgalmas dolgokat csinálunk együtt. Egyébként fogsz te még sírni egy unalmas hapsi után. A harmincasokra meg nyugodtan pályázhatsz, mert ők valóban semmi mást nem fognak benned látni, mint egy lyukat, akit néha be lehet tömni.

2014. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
40%

"Egy nő ne legyen akaratos. Tele van az a bizonyos szervem, az egoista, törtető, öntelt, önző, akaratos libákkal. Képes vagy te egyáltalán a szeretetre? És itt most nem a narcizmusra gondolok, tudom az nagyon megy. Azért a szolidabb lányok kellenek, mert bennük van szerénység, van tartás, becsület, kedvesség, önzetlenség arról nem is beszélve, hogy sokkal nőiesebbek is, mint a tipikus plázamacskák. Te nem veszed komolyan saját magad."


Na te ezt mégis hogy hoztad ki az akaratos dologból?

Én is egy baromi akaratos, makacs, önfejű nő vagyok, de egyáltalán nem vagyok plázamacska, sem önző, sem öntelt, sem törtető...stb., és szeretetre nagyon is képes vagyok, tartásom is volt mindig is, a becsület nem is kérdés. Az a baj, hogy te rögtön asszociáltál valamire egy szó alapján, és egy egész gondolat tengert zúdítottál ide, ami igaziból a te agyszüleményed.

Remélem, hogy nem csinálod ezt sokszor...

2014. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

25 évesen nem számítasz te férfinak..majd ha betöltöd a harmincat esetleg!


Nem hinném vannak rendesek is azért biztos.. de nem érdekel igazából a lényeg hogy nekem jó legyen!

2014. nov. 4. 15:41
 14/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, az "ad magára", és a "sminkeli magát és kicsit ribisen öltözködik" közel sem jelentik ugyanazt.

Aki ad magára, az nagy általánosságban:

- naponta tisztálkodik, fogat mos reggel és este

- a nem naponta karbantartandó dolgokat megfelelő időközönként karban tartja (körömvágás, festett haj lenövésének megakadályozása, hajvágás, hajmosás mielőtt csöpög a zsír a fejéről, ilyesmik)

- tiszta, rendezett öltözéket ölt legalább amikor emberek közé megy :D (ne legyen szakadt, lukas, stb)

- naponta fehérneműt, pólót/inget és zoknit vált.


Minden ezen felül felesleges, legalábbis a mindennapokra. Természetesen nem vagyok ellene az alkalomra történő sminkelésnek, vagy a nagyon enyhe mindennapi sminknek. De baromira idegesítene, ha folyton azt kellene néznem, hogy nem lett-e alapozós/rúzsos az arcom, ha hozzáértem a barátnőmhöz.

2014. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

"Na te ezt mégis hogy hoztad ki az akaratos dologból?"


Nem az akaraos alapján asszociáltam, hanem az egész kérdés alapján. És a válaszait elnézve igazam volt. Te pedig ne vedd magadra, mert nem neked szólt.

2014. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

"de nem érdekel igazából a lényeg hogy nekem jó legyen!"


Kedves emberek, bemutatom nektek a kérdezőt! Ez a mondat MINDENT elmond róla.

2014. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Huhhh, tényleg igazad volt. :D Ez egy önző liba.


Kérdező, mi az, hogy a lényeg, hogy neked jó legyen?

Meg mi ez az ostobaság, hogy kor alapján mondod, hogy ki a férfi?

Veled van a baj, ha nem akarnak tőled komoly kapcsolatot.

2014. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
43%

30 Evesen mar azert van egy kis eszunk.Egyszeruen csaladunk mar joparszor ahogy ti Nok is.Nemtudunk amr ugy oszinten megbizni bennetek.valahola lekunk melyen szeretnenk,de az agyunk meg is mindig jelez : NEFELED GYERE MAR TOBBSZOR RACSESZTEL MIKOR BIZTAL VALAKIBEN.

En igy latom.A ribis vislekedes olyan mint a ferfiaknal a nagy kigyurt tetoval bmw-s manusz.Sexre jo de gyereket nemigazan szulnetek neki:) Persze kivetel mindig van.

2014. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező egy tipikus sztereotípia-erősítő személy. :D
2014. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Úgy értettem hogy nekem is jó legyen..ha szeretek valakit akkor viszont nagyon! ÉS neki is jót akarok.De attól még ember vagyok mert nem akarok átlagos háziasszony lenni még..

ha esetleg találnék egy megbízható partnert esetleg..


De mindegy már mit írok megy az általánosítás..

2014. nov. 4. 15:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!