Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt hogyan kell értelmezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt hogyan kell értelmezni? Egyáltalán lehet valahogy?

Figyelt kérdés
időről időre összebalhézok egy lánnyal, nem az én hibám, természetesen. nekem sokat jelent, szeretem, nem barátnő. ilyenkor minden szart összehord, olyanokat mond, hogy soha többet nem fog sem írni, sem válaszolni semmire, úgysem, soha többet. aztán eltelik 1-2 nap, felkeresem, bocsánatot kérek azért, amiért veszekedtem vele, megkérdezem, hogy van, miújság vele. ekkor pedig elkezd válaszolgatni, mintha mi sem történt volna, jókedvvel. aztán pár nap múlva megint elkomorodik, és általábn 1-2 héten belül megint kicsattan valami k*rva nagy balhé, amikor odamondogatunk egymásnak... persze, ő jóval inkább, mint én. érti ezt valaki?
2010. jan. 27. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nők... Ezt csinálják, indok nélkül gázolnak át az érzelmeken.. Tisztelet a kivételnek.
2010. jan. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem akar tőled semmi komolyat. 19/L
2010. jan. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egy nőtől ne várj ennél jobbat. Amúgy ha nem akarsz tőle semmi komolyat (mármint szerelmetes kapcsolatot szexualitással) akkor minek foglalkozol egy labilis idióta lánnyal?
2010. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ami azt illeti, akarok én, csak ez nem rajtam múlik.
2010. jan. 27. 00:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kapcsolatot akarsz....
2010. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ilyen sz*rt nem, de nem tudom már hogy kezelni ezt. régebben nem így ment ez.
2010. jan. 27. 01:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy, hogy szenvedélyes kapcsolat!:)

Hogyan lehet értelmezni? Hát nyilván te is jelentesz neki valamit, ha nem hagy a francba és keres mást akivel veszekedhet! Egyébként nem biztos ám, hogy kialakult kapcsolatban is ilyen lesz a leányzó, lehet megnyugszik kicsit! Amúgy szerintem még mindig inkább ez mint egy teljesen unalmas nyugdíjas-otthonbeli románc!:)

2010. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
eh, hát én is jobban szeretem az eseménydús kapcsolatokat, de amikor már vagy 5-6. alkalomra megy ez a móka... kegyetlen.
2010. jan. 27. 01:21
 9/10 anonim válasza:
50%

hát 1 szabály minden vitából győztesen gyere ki... és soha ne kérj bocsánatot...

2 szabály ha ripacsosodik nem vesz komolyan és átnézz rajtad, meg még ki tudja milyen undorító nő szarságot vett be.... egyszerűen szard le ( elmúlik )

3 szabály ha már nagyon átnézz rajtad kezdj el fűzni előtte egy csajt

4 szabály BETARTANI AZ ELŐZŐ 3 SZABÁLYT BÁRMI ÁRON


sokan azt gondolják hogy nem fog beválni, ami szerintem teljesen lényegtelen dolog ebben az esetben, mert az a fontos hogy tökös maradtál az utolsó percig és máris ő fogja magát egy vesztesnek gondolni

2010. jan. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

Én lány vagyok, egy ugyanilyen kapcsolattal (mi sem járunk), csak nálunk a srác kezdi a balhét. Egész jól megtanultam már kezelni. Imádjuk egymást mindezek ellenére. Nem úgy kell felfogni, mint egy problémát, inkább úgy, hogy pezseg az életetek, és nem unatkoztok. Ha én is minduntalan kitettem volna a szűrét egy-egy ilyen vita alkalmával, már 1 éve, akkor réges rég nem beszélnénk.

Szóval én értem, miről beszélsz, és csak annyit tudok tanácsolni, hogy kitartás, és addig örülj, míg egyáltalán beszéltek, és nem lapos a kapcsolatotok. Ha meg szereted, keresd fel őt, és mondd a szemébe. Én is erre várok, tudja jól, másképp már rég nem lenne köztünk semmi. :)

20/L

2010. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!