Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi lenne a reakciótok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lenne a reakciótok, ha 25 év körüli párotoknak ti lennétek az elsők?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen bénaság miatt, hanem olyasvalakivel akar együtt lenni és lefeküdni akit szeret.
2014. nov. 4. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Elhagynám. Ez ma már nem menő.


21/L

2014. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha úgy itélik meg hogy jól nézel ki akkor odalennének hogy te mint főnyeremény ennyit bírtál várni az igazira(természetesen rájuk) ha nem tartanak elég bizonyosan jó pasinak "de hát meglátjuk mi sül ki belőle" féle viszonyban vagytok akkor kizuhansz a pikszisből


szerintem ez használhatóbb válasz mint 15db "örülnék neki " meg 11db "hát szekptikussá tenne" féle hozzászólás

2014. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem ezzel szoktad kezdeni a bemutatkozást, akkor jóval előbb eldől, mi lesz a sorsod, minthogy ez kiderülne. Te se gondolod komolyan, hogy ha egy csaj totál beléd van zúgva, és meg van őrülve érted, akkor majd ez eltántorítja. Az elsőt se tántorítaná el, csak nem volt még ilyen helyzetben, illetve nem is gondolt bele.
2014. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólót szerintem sem tántorítaná el, mert van egy olyan megérzésem, hogy nem egy 21 éves nő, hanem egy 29 éves pasi. :-)


Hogy a kérdésre is válaszoljak, biztosan meglepődnék, és értékelném az őszinteségét, hogy nem akarta eltitkolni előlem, mint egyesek teszik. Ha valakibe beleszeretek, vonzódom hozzá, kötődöm hozzá, vágyom rá testemmel-lelkemmel, semmi jelentősége nem lenne számomra, hogy szűz vagy már tapasztaltabb.


Ha minden rendben van köztünk, és a maga természetes módján előbb-utóbb megérik rá a kapcsolatunk, hogy szeretkezzünk, nemhogy nem várnám el, hogy rendelkezzen már tapasztalattal, de még valami meghatót és felemelőt is éreznék abban, hogy egy férfi, akit szeretek, velem élhet át életében először egy olyan élményt, ami szerintem az egyik legcsodálatosabb dolog az életünkben.


Én szeretkeztem már olyan férfival, akinek én voltam az első az életében. Kifejezetten ügyes volt, szépen felfedezte a testemet, és jött minden ösztönösen, a maga természetes módján. Nem kellett "tanítgatni". Lehet, hogy izgult egy kicsit, mint valószínűleg mindenki, de nem szorongott vagy görcsölt, és volt benne annyi határozottság és önbizalom is, hogy nőnek érezhettem magam egy férfi karjai között, nem "tanítónéninek".


Én amúgy sem tartom jónak ezt a "tanítónénis" hozzáállást, hogy azért, mert egyik fél már tapasztaltabb a másiknál, majd ő tanítgatja a másikat, meg instrukciókat ad, hogy mit hogyan is kéne), mert ez nekem kicsit olyan, mintha nem tekinteném teljesen egyenrangú félnek ilyen téren, nem hagynám önállóan "kibontakozni", magától ráérezni dolgokra, hanem azt kívánnám, az én elvárásaim alapján "teljesítsen egy feladatot".


Egész más finoman segíteni, rávezetni dolgokra, úgy mozdulni, hogy segítsek (mert nyilván nem fekszem ott, mint egy darab fa :-) és megint más közölni, hogy mit hogyan is kéne tennie, meg kimondatlanul is azt éreztetni vele, hogy hozzám képes még tapasztalatlan ilyen téren.


Az, hogy nekem mennyire jó egy férfival szeretkezni, az nem azon múlik, hogy neki mennyi tapasztalata van más nőkkel, hanem azon, hogy mi ketten mennyire vagyunk egymásra hangolódva, mennyire tudunk őszinték lenni egymással, mennyire bízom benne, mennyire figyel rám és és mennyire szeretne örömet szerezni nekem.

2014. nov. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék, hogy van ilyen, de nagyon örülnék, hogy egymásnak elsők lehetünk. 23L
2014. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetbe,nem erdekelt. Hamar belejott :)
2014. nov. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4-es, szerencsés flótás az a férfi, aki veled van :)
2014. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pozitív, hogy nem feküdt le csak azért valakivel, mert nem divat manapság szűznek lenni. Értékelném és örülnék neki. :)

23/l

2014. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

# 7


Kedves tőled, köszönöm a pozitív visszajelzést!


Nem tudom, hogy ő szerencsésnek érzi-e magát velem. :-)

Én mindenesetre szerencsésnek érzem magam mellette.

2014. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, én is az vagyok még és 24 éves csak nő.
2014. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!