Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi lenne a reakciótok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lenne a reakciótok, ha 25 év körüli párotoknak ti lennétek az elsők?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen bénaság miatt, hanem olyasvalakivel akar együtt lenni és lefeküdni akit szeret.
2014. nov. 4. 23:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is 24 vagyok és annyi is voltam amikor elveszítettem. Csak 2 hónappal később árultam el a barátnőmnek és nem akarta elhinni. Azt mondta, akkor hogy csinálhattam ilyen jól :D (előtte már volt 7 pasija)


Hát én azért örültem ennek a reakciónak, de mindig is bennem volt, hogy vajon hogy tudom majd meglépni azt a szintet, hogy a másik 7-nél jobb legyek. Fura dolog :)

2014. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nagyon bodog lennék!

Mindennap azt csinálnám amit szeret :-)

Nagyon szeretném

Soha nem akarnám elveszíteni

Nagyon jó lenne,ha egesz életemben szeretne

Nagyon jo eletem lennne

Es ha csak tudnam azt hogy azert fekudt le velem hogy boldogítsa magát...

Hát én nem is tudom mit tennék ilyen helyzetben

De az biztos,hogy én mondanám neki hogy nincs-e kedved egy kis dugáshoz,vagy szexhez?

A ferfiaknak mindig az a lényeg,hogy szex legyen az életükben....meg sk hatalmas nagy mellek ....stb....egyébként én most fogom átoperáltatni magamat nőnek,hogy megtudjam,hogy milyen is az,amikor megdugnak.:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

2014. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 poiu ***** válasza:
Minden nő az első minden fiúnak. Más kérdés, hogy a tapasztalat vagy annak hiánya számít-e. Szerintem nem.
2014. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha tetszik nekem, nagYon örülnék.

Ha nem, akkor meg amúgyse foglalkoznék vele.

2014. dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!