Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bizonytalan?

Figyelt kérdés
Miért nem kérdezik meg a pasik,hogy leszünk-e a barátnőjük? Tényleg nem értem...furcsa most lassan 3 hónapja ismerkedek valakivel és már kimondta,hogy " szeretlek",de amikor szóba jöhetne,hogy akkor mi most együtt vagyunk vagy mi?! Akkor mindig olyan mintha nem akarna erről beszélni és egyáltalán nem veszi az utalásokat. Miért lehet ez?
2014. nov. 5. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt általában érezni szokta az ember, milyen béna már, ha rákérdezel?!
2014. nov. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy férfi nem kérdez ilyet.
2014. nov. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát jó érzi az ember,de mondjuk,ha már egy éve együtt vagytok akkor honnan tudod,hogy mikor van egy éve ?! :D
2014. nov. 5. 01:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez akkor van,amikor az utcán megfogjátok egymás kezét illetve nemcsak otthon vagytok,hanem emberek között és párként viselkedtek.


Amúgy meg mond meg neki,ha szeret,akkor jártok és ő a párod.

2014. nov. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kolosszus22 ***** válasza:

Inkább ne, elég kiábrándító mikor egy nő megkérdezi, hogy együtt vagyunk-e? Ha nem érzed, az elég baj.

27F

2014. nov. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utálom ezt a szar dumát.... """érezni kell"""

A fiúnak legyen már töke megkérdezni , hogy leszel e a barátnője!!!!!

2014. nov. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én érzem..csak jó lenne teljesen biztosnak lenni benne..mert már volt,hogy megkérdezte az egyik haverja tőlem,hogy én vagyok a barátnője én meg nem tudtam erre nagyon mit mondani...de egyébként már találkoztam anyukájával meg összes barátjával és előttük is ugyan úgy viselkedik velem..(megcsókol,fogja a kezem stb..)
2014. nov. 5. 16:28
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:
Akkor szerintem egyértelműen következik, hogy igen, a barátnője vagy. "Nem barátnőt" a férfiember nem viszi haza bemutatni a családjának, pláne nem csókolgatja előttük.
2014. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!