Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolg hogy így áll a problémához?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a barátommal. Az elején mindig készen álltam a szexre, mindig azonnal benedvesedtem, nem is volt szükség előjátékra. Mostanában viszont nem megy ilyen könnyen, ő próbálná azonnal de még nem vagyon nedves. Erre én lettelm leszúrva hogy folyton agyalok meg hisztizek, ezért nem megy a szex. Mondtam neki hogy nekem előjátékra lenne szükségem, de azt mondta hogy nem, nem ez a probléma, a baj velem van.
2014. nov. 5. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Egyértelműen nem jó a hozzáállása!

Még tomboló szerelemnél is lehet olyan, hogy az egyik fáradt és egyszerűen több idő és inger kell, hogy kellően felizguljon.

Férfiaknál is. A kőkemény állapot sem mindig 1 perces kézimunka. Van amikor "kivan" valaki és muszáj sokkal több ingert adni a kívánt hatáshoz.

Ráadásul az, hogy leszúrt alapból eredménytelen, lévén stresszel az meg a legrosszabb ami érheti a libidót.

Az a meglátásom, hogy párod alap dolgokkal nincsen tisztában a szexben.

2014. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod nem kapott kellő kiképzést biológia órán. Vagy nem kapott, vagy nagyon erőlködött, hogy még véletlenül se verjenek semmi nemű tudás a fejébe.

Szerintem ülj le vele, próbáld elmagyarázni a dolgot - ha nem megy, ne kínlódj vele.

2014. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb a másikat okolni,mint belátni,hogy nem tud szeretkezni és csak az érdekli,hogy neki jó legyen.
2014. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki :)
2014. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet a gond forrása, hogy elkapattad az elején, hisz sosem volt előjáték így azt szokta meg, hogy te mindig készen állsz! Ez nagyon rossz döntés volt, de lehet bele sem gondoltál, és most ennek iszod meg a levét.

Ha más probléma nincs köztetek, akkor próbált megoldani ezt a helyzetet, hisz te vagy benne, mi csak támpontot tudunk adni, megoldani csak te tudod, ha akarod és úgy érzed megéri. Ha változást akarsz elérni tenni is kell/ene érte. Beszéljétek meg, azért vagytok együtt elvileg, mert mindent meg lehet beszélni és megoldni.

2014. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én meg már azt hittem én vagyok frigid, magamat okoltam.
2014. nov. 6. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!