Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy más lányok is bejönnek a barátnőmön kívül? 15/F

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, szem ágában sincs megcsalni a barátnőmet, és nagyon szeretem őt, de más lányok is bejönnek, és valahogy őnekik is tetszeni akarok.

2014. nov. 5. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem baj! Férfi vagy, még jó, hogy tetszik egy csinos lány. És igen, kell a pozitiv visszajelzés.

Mindez egészen addig nem probléma amíg nem kezdesz ki velük, és nem mondasz igent ha veled kikezdenek :)

Magyarul ne csald meg és ne hazudozz neki.

2014. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az ,hogy bejönnek más lányok az még szerintem nem baj,hacsak nem úgy érted,hogy többe is szerelmes vagy,de nem értem,hogyha tényleg szereted a barátnődet,akkor miért akarsz tetszeni más lányoknak ,nem inkább felvágni akarsz mások előtt?:)bocsi,hogy ezt mondom

13/L

2014. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, a többibe nem vagyok szerelmes, és felvágni se akarok mások előtt... csak a barátnőm előtt:D Csak az kicsit legyezgetné a hiúságom, hogyha bejönnék a többi csajnak is:)
2014. nov. 5. 16:01
 4/4 anonim válasza:
2. vagyok Önbizalomerősítő,mi?:D Hát szerintem ezt akár a bnőddel is megbeszélheted,de nem hiszem ,hogy gond:))
2014. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!