Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az tényleg ciki hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg ciki hogy engem mindig a barátnőm véd meg amikor bajban vagyok?

Figyelt kérdés
barátnőm elég nagy darab(imádom), és amikor kötözködnek velem vagy meg akarnak verni ő mindig jön és megvéd(én hősöm) ez most miért ciki sokak szerint?

2014. nov. 5. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Naa! Miért bántanának téged?
2014. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennek fordítva kellene lennie, szerintem nem valami jó dolog.
2014. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egyenjogúság van. Nem ciki, csak főzzél jól.
2014. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dr. Bubó X Ursula - Always and forever!
2014. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha te nem érzed annak, akkor ne törődj másokkal.

Mondjuk én elég kellemetlenül érezném magam. Általában ez fordítva szokott lenni.

20/f

2014. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te vagy az Jaki?


[link]


Hát elhiszem hogy jól megvagytok Sárával... Ezt Eddy kapta le a múltkor


[link]

2014. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem fura. ennek fordítva kéne lennie. ez nem nomális felállás. te vagy a férfi vagy nem?
2014. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hiszem hogy baj. Én is szeretnék egy ilyen valakit, aki nagyobb vagy erősebb nálam - persze ilyen kevés van, úgy meg pláne hogy mellé jól nézzen ki és még arányos alkata is legyen. Kár! De ez van! De attól még jó érzés lehet egy nagyobb valakivel lenni akit átölelhetsz és akár Te bújhatsz hozzá és nem fordítva (ez jár azoknak akik nem tudtank teljesen kibékülni a férfi szereppel amit kaptak DE nem homokosok) Ritka de előfordul.
2014. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem annyira ciki de jó lenne ha magadat is megtudnád védeni
2017. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!