Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom így? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom így? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ha egy férfianak/fiúnak van egy barátnője, aki szereti őt és jól működik a kapcsolatuk, emellett a nő/lány ad magára, és ha nem is egy bombanő (elvégre miért kéne annak lennie...?), de csinos, igényes, nőies, akkor miért kell más nőket/lányokat nézegetni, esetleg még olyanon is elgondolkozni, hogy lefeküdne az illetővel? Ez csak szerintem nem oké és szánalmas?


Ugyanezt gondolom fordított esetben is, mivel tudom, hogy mindkét nemnél gyakori ez.


Arra vagyok kíváncsi, nektek mi a véleményetek. Nem a sajátom megerősítését várom, hanem tényleg érdekel.



2014. nov. 5. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolni szabad, csinálni nem kéne :)

Bár ha nekem lenne egy nőm szerintem nem gondolnék ilyenekre

2014. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem csak te gondolod így. Én is így érzem és én is szánalmasnak tartom.


Nem bírnak az emberek a hormonokkal és folyamatosan mindig másokkal akarják csinálni. Ez valamilyen szinten talán kompenzálható a változatos és izgalmas szexuális együttlétekkel. Tehát a lány nekem ne fanyalogjon állandóan az ágyban, hogy ehhez-ahhoz nincs kedve, mert akkor inkább keresek mást.

2014. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha egy szép csajt látok miért ne nézhetném meg? ez tök természetes a férfi részéről. de komolyan olvasss pszichológiai könyveket.. persze nem úgy hogy kicsorog a nyálam , viszont 5 mp ig simán rátekinthetek néha ilyenekre... nem kell szemellenzőt hordania egy férfinak sem, szóval csak ne légy féltékenyke :D amugy meg hogy mit gondolok az meg csak rám tartozik szóval amíg csak fantáziál addig nincs gond szerintem :D
2014. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden szavaddal egyetértek. :)
2014. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem nézek más csajokat!

De sajnos most nincs barátnőm! :(

2014. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is gyakran megnézem az utcán a csajokat, sőt még el is kalandozik a fantáziám, de sohasem csalnám meg a barátnőmet, mert szeretem és teljesen kielégíti minden vágyamat.

Ez olyan, hogy néha képzeletben kinyírod, vagy csak enyhébb példával éljek, megütöd a másikat, de mégsem teszed, mert nem helyes.

2014. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem zavar ha a ferjem megnez egy jo not, de alljon le a dolog itt es ne tovabb. Mindegyik nemre ez vonatkozik es igy lenne normalis.
2014. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kellene így lennie, de ez túl naív gondolat. Nyilvánvaló, hogy a férfiak önkéntelenül fantáziálgatnak, rápillantanak más nőneműre. Egy normális szerelmes nő ritkán csinál ilyet, de mivel emberek vagyunk, ez természetes, nincs mit tenni. Viszont ha valaki csorgatja más után a nyálát és ráadásul látványosan, na az szánalmas.
2014. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

3asra szeretnék külön reagálni,mert ő megemlített egy dolgot,amivel nagyon nem értek egyet: "ez tök természetes a férfi részéről"

ezek csak bemagyarázások. ismerek olyan fiút, aki egyáltalán nem néz más lányokat ilyen szempontból, mert nem érdekli őt, mivel van barátnője, akiért odavan.

tehát nem arról van szó, hogy ez a férfi természet, ami ellen nem lehet tenni.


szerintem mindössze arról szól, hogy mennyire tisztelem a párom. megtisztelem azért, hogy mellettem van, engem szeret stb, azzal, hogy nem forgolódok a másik nem tagjai után, legyenek akármilyenek is külsőleg?


nem vagyok féltékeny. én ezt az elvet vallom, lányként én nem nézek jóképű fiúk után, attól pedig rosszul vagyok, hogy bármit is akarjak tőlük, mivel van barátom.

szóval csak annyit mondok, hogy én is ezt várom cserébe, ha én ezt adom. ami tudom,hogy ritka és nehéz ilyet találni. de ez már csak az én egyéni dolgom, amit már megemlítettem, ha felhoztad ezt a féltékenység dolgot.

2014. nov. 5. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!