Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kittyke18 kérdése:

Vajon jól gondolom?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt visszairatkoztam a gimnáziumba és azóta a párom mintha ki lenne cserélve, állandóan veszekszik, kiabál, feszült, utálatos velem.A párommal 3 éve vagyunk együtt .Szerintem az zavarja , hogy vissza akarok menni suliba.Ezt nem mondta meg , de én így gondolom(hogy, féltékeny rám ) Szerintetek van jövője így a kapcsolatunknak?( 1 évvel ezelőtt teherbe estem, azért nem mentem tovább tanulni, de sajnos spontán vetélésem volt.Szeretném helyre hozni az életem , de ő nem áll mellettem , mindig gúnyolódik.Vele vagy nélküle éljen tovább az életem, mert én sajnos nem tudom , kérlek segítsetek.)

2014. szept. 24. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak így semmi értelme nincs, kivéve ha megváltozik. Ha pedig nem, akkor választhatsz. Vagy beletörődsz és elviseled, hogy "állandóan veszekszik, kiabál, feszült, utálatos" veled, vagy pedig szakítasz vele.
2014. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nekem kell döntenem helyetted, akkor nélküle
2014. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csabika1971 ***** válasza:
Az első két hozzá szólóval értek egyet. Nem érdemel téged. Teljesen mindegy mi az oka, ez nem egészséges hozzá állás. Egy férfinek a nőt támogatnia kell az álmai elérésében és nem "gáncsot vetnie".
2014. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, én is így gondolom :)
2014. szept. 24. 10:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon önző párod van. Én a helyedben a sulit választanám. Ennyire te is lehetsz önző.
2014. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én már ezt eldöntöttem , tuti , hogy a sulit választom.De, már azt is ő nélküle. Ezeket a szavakat akartam hallani, amiket kaptam , mert nem voltam benne biztos , hogy jól látom-e a dolgokat, köszi a válaszokat !
2014. szept. 24. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
A párodnak nincs érettségije? Beszéld rá, hogy ő is tanuljon. Vagy pedig szakítsál vele, mert nem úgy néz ki, mintha ez egy felhőtlen, szeretetteli kapcsolat lenne.
2014. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!