Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha két éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha két éve nem tudok túllépni egy szakításon?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy mindennap sírok utána, de nem tudom lezárni. Már mindent kipróbáltam és nem segít (program, pasik, sport, könyv, munka, suli, nembeszélekvele, stb). Pszichológusra nincs pénzem. Lehet hülyén hangzik, de számomra ez nagyon komoly probléma és jobb híján tőletek kérnék tanácsot.

L


2014. nov. 6. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát segíteni nem fogok tudni, max tudod, hogy nem vagy egyedül.


Én egy éve küzdök ezzel és minden rá emlékeztet, minden pasi "selejt" mert nem olyan mint ő volt, és egyszerűen hiányzik.


Én sem tudom, mit tehetnék.

2014. nov. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:
Lezártátok rendesen azt a kapcsolatot??? Mert ha nem, lehet jobb lett volna... Tudom ez nem segítség, de ennyi infóból csak ezt tudom megállapítani... És ne kattogjon az agyad folyton rajta...
2014. nov. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el élni!!!
2014. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két év sok idő! ertelmetlen ujra elkezdeni ezt a kapcsolatot! kezd el élni, legyél sokat közösségben!


ez egy személyes ötlet nekem már bevált: ird fel az összes dolgot amivel megbantott téged egy papirra es utana azt egetsd el! ez jelképesen elvarr minden szalat és jólesik kiadni magadból!


Lép tul rajta, az össze pasi köcsög!

2015. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!