Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet túllépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni egy szakításon barátok és pénz nélkül?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, kezdj el dolgozni és ismerkedni..
2014. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátokkal es pénzzel sem megy.. :D szóval jo kérdés.
2014. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, kéne valaki, akivel ki beszélheted, az biztos...

De pénz minek hozzá? Nem lehet kiinni-enni magadból.

2014. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó: ha lenne pénze, el tudna pl. utazni az USA-ba egy hónapra, hogy megnézzen mindent és akkor könnyebb lenne. Vagy el tudna menni egy kiállításra, vagy akvaparkba. Ugyanez, ha barátai lennének.


Ez para így valóban. Család?

2014. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint. 4. azért nem lehet így elmenekülni a gondok elől... ha vissza jön, ugyanaz a helyzet és ugyanazok az érzések fogadják.

Itt ha van valaki, legalább 1, aki ha nem is szól hozzá, de bólogat arra amit mond és meghalgatja, akkor semmi más nem kell, csak lelki erő és gondolkodás.

2014. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem sokat segítene a pénz sajnos... pl. Angliába szívesen kimennék felejteni... de nem tehetem meg gimnazistaként...
2014. jún. 21. 16:18
 7/7 A kérdező kommentje:
szóval semmi ötletem így egyedül... a családom vigasztalgat, de őszintén megmondva ez egy kicsit kevés, mert mégis csak "életem első és igazinak tűnő" szerelmét vesztettem el... bár igaz, hogy én szakítottam, de nyomós okom volt rá, nem akarok tovább szenvedni miatta, hiába szeretem, ha ő nem szeret igazán...
2014. jún. 21. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!