Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret, ugye?

Figyelt kérdés
Együtt élünk a párommal. Az összes szabadnapján elmegy otthonról, ami nem is baj, mert nem kell állandóan együtt lenni. Viszont így kb nulla a kommunikáció és mindig kocsmába jár, nem egyszer jön haza ittasan. Hiába találok ki közös programokat, azokra nem hajlandó, mert vagy összeveszés van előtte és akkor haragból elmegy máshova, vagy már rég nincs otthon, amikor én haza érek munkából. Próbáltam vele erről beszélni, de mindig azt mondja, hogy neki ez kell, ez a kikapcsolódás. Pedig szerintem nem nagy kérés, hogy egyszer velem is elmenjen valahova. Egyszer úgy kiakadtam, hogy mondtam neki, akkor elköltözök. Erre azt mondta, hogy oké menjél. Ezek szerint már nem szeret engem, nem? Én már nagyon az elköltözés mellett vagyok. Nehéz lenne elhagyni, de már nem látok más megoldást.
2014. nov. 6. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Jol gondolod, nem szeret, megunt teged.


Jobb ha mihamarabb elhagyod.

Meg a vegen egyszer jol megver egy veszekedes soran, mint irtad szokott reszegen hazajonni.

Kihozhatja belole az ital az allatot.

2014. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mar ott bukik a mutatvany hogy kocsmaba jar. Biztos hogy egy alkesszel akarod tolteni az eleted?
2014. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha van hova menned akkor költözz

ilyennel nem érdemes tovább foglalkozni

mire hazaér a kocsmából addigra már ne is legyél ott

iszik,bunkó,nem foglalkozik veled....

felesleges tovább várnod hogy majd változik


hány éves vagy?

2014. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony, lépj le amilyen hamar csak lehet. Ne olyanra pazarold az idődet aki nem értékel téged. Az alkoholistákat pedig felejtsd el, azoknak sosem te leszel az első. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, te próbálkoztál, ő a kisujját se mozdította. Hülye lennél, ha megmaradnál egy boldogtalan kapcsolatban.
2014. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan pasit,aki örül ha veled lehet!Nem pedig a kocsmában van inkább...
2014. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!