Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ez nektek rosszul esne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ez nektek rosszul esne, vagy csak mosolyognátok rajta?

Figyelt kérdés

Tegnap, szóval konkrétan 1 napja jöttem haza (külföld) és barátom épp írja, hogy a kertben kocsit takarított és ment arra egy szórólapos lány, és magyar volt. Azaz átvette a szórólapot - gondolom - és utána még beszélgetett a csajjal, máskülönben nem tudná hogy magyar volt.

Be kell valljam nem vagyok féltékeny, de azt utalom amikor magyar lányokkal beszél, vagy találkozik, így nekem ez most rosszul esett, de lehet túlreagálom :(


2014. nov. 6. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"enyhe" önbizalom hiány,öröm lehet veled játszani! mindig keresném a magyar lányok társaságát a pasid helyébe,csak azért is meddig bírod,és mi lesz ha már nem.!


ez tetszik! imádom ezt

2014. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert te nem vagy magyar vagy ezt miért kell kiemelni?

Én ennyiért biztos nem lennék féltékeny, biztos teis szoktál fiúkkal beszélni és gondolom nekedse jelentenek többet egy beszélgetőpartnernél

ne aggódj

2014. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
idióta h ü l y e p i c s a vagy
2014. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kóros önbizalomhiány, gáz.


Inkább a külföldi csajoktól féltsd, ne a magyaroktól:

-Szeretnek inni és részegen dugni

-Állampolgárságot könnyebben lehet szerezni általuk


:D

2014. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem az volt a lényeg hogy magyar...

hát nem, én nem beszélek más pasikkal egyáltalán, mert nem engedi.

azért nem szeretem amikor magyarokkal beszél, mert már előfordult hogy magyar lány, amikor megtudta hogy neki magyar nője van, olyanokat mondott neki hogy én biztosan nem vagyok megbízható, meg a magyar lányok ilyenek, persze ő volt a kivétel :) és véletlen sem elcsábítani akarta a sportkocsis angol pasit

2014. nov. 6. 14:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Tehát, mivel van barátnője ezért ne is álljon szóba lányokkal? Sőőőőőt, a magyar lányok írják is fel a homlokukra, hogy ők bizony magyarok, így a párod már messziről kisasolva is elkerülheti őket! Nem 5 éves vagy.

Ha te véletlenül összefutnál egy magyar sráccal kint, akkor elküldenéd a halálba? Ugye nem?

2014. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Nem engedi"...Jéééééézusom, na itt kezdődnek a szar kapcsolatok

2014. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

szinte el se mehetek otthonról egyedül, biztos nem futnék össze egy akármilyen random sráccal.

nem vagyok p ics a ahogy egy hozzászóló írta, nekem sok minden meg van 'tiltva' és szerintem joggal esik rosszul ha másokkal ismerkedik, pláne hogy ott se vagyok.

2014. nov. 6. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Mindketten hülyék vagytok, abszolúte összeilletek! :)
2014. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját!
2014. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!