Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul bánik velem, de eltűröm. Ez önző, vagy csak megalkuvó? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt párommal. 1 éve összeköltöztünk. Nekem még korai volt, de a családi körülmények miatt muszáj volt elmennem otthonról. Ott hagytam a várost, a barátokat.

Aztán kiderült hónapok után, hogy megcsalt. Megbocsájtottam. (mert közben annyi mindent köszönhetek Neki)

Aztán 2 hónapja megütött. Ideges volt és kivetkőzött magából.

Azóta nem bízom benne, a kapcsolatunk korántsem a régi, (hogy is lehetne...) szenvedek Tőle. De nem tudom elhagyni. Nincs hova menjek, nincsenek barátaim, hisz 3 éve csak vele foglalkozom és a munkámmal/tanulással.

Nem tudnék tanulni, ha nem támogatna, az én fizetésem még kevés ahhoz, hogy ellássam magam, fizessek lakbért+rezsit és tandíjat.

Úgy gondolom, jelenleg kihasználom... de nem tudom sajnálni, mert nem adtam okot arra hogy megcsaljon és megüssön.

21L


2014. okt. 30. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szüleidtől nem tudsz segítséget kérni?
2014. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megalkuvú.


Nem tudsz kollégiumba költözni?

2014. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Suliban/munkahelyeden nincs senki olyan barátnőd/barátod, akiben esetleg bíznál annyira, hogy elmondod és esetleg hozzá tudnál költözni ideiglenesen
2014. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak azert vigyazz nehogy aztan az legyen a vege,hogy mindent megtehet veled mert szukseged van ra.
2014. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Önző és megalkuvó. Valahol értelek és sajnállak,de egyet mondok neked: minél tovább maradsz ebben a helyzetben,annál inkább romlik az önbecsülésed, hazudsz önmagadnak is és neki is. Költözz össze valakivel, keress albérlő társat, kollégiumot, nem tudom, de megoldás mindig van!!! A könnyebb utat választod ha beletörődsz és nem gondolkodol a megoldáson. Jelenleg ugyanis prostituálod magad. Elég baj az ha három éve csak vele foglalkozol és nem volt alkalmad kiismerni.


Nem azt tette veled amit megérdemeltél, ez igaz. Viszont mivel megalázkodsz és hagyod magad, ezért azt teszi veled amit csak megtehet és semmire sem becsül. Én a helyedben most pakolnék és mennék. Mert semmi sem ért többet a nyugodt önbecsülésnél. Mindig van lehetőség.....mindig!

2014. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!