Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan akadt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadt ki a barátnőm?

Figyelt kérdés
Hétfőn elütött egy autó, kórházba kerültem. Semmi komolyabb sérülés (lábujjtörés, agyrázkódás, kicsi amnézia, zúzódásos, horzsolások stb...járhattam volna sokkal rosszabbul is). A barátnőm Szlovákiában él (kb. 50 km-re tőlem) és szombaton kezdett az új munkahelyén ezért nem akartam iderángatni, de ma megtudta a testvéremtől és iderohant...felpofozott és elsírta magát, aztán kiabált, hogy miért nem szóltam neki azonnal, aztán meg olyanokat talált ki, hogy nem is vagyok neki fontos azért nem hívtam fel. Pedig én csak nem akartam, hogy úgy kezdjen a munkahelyén, hogy egyből napokra elutazik miattam. Persze ez őt nem érdekli, hiába ecseteltem neki. Szerintetek jogosan akadt ki?
2014. nov. 6. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
jogosan , ilyet máskor ne tégy . tényleg úgy érezhette h nem fontos neked
2014. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amúgy jobbulást ! de hogy ütött el az autó ? D:
2014. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
még szerencse, hogy a nagy rohanásban nem ütött el senkit
2014. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RRR ***** válasza:
100%

igen

de

neked is igazad volt


na erre varrjál gombot:DDDDDD

mielőbbi felépülést

2014. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek jogos a reakciója. Szerintem inkább most már vita helyett csak szeressétek egymást.
2014. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzéseket!


Biciklivel mentem (én voltam a szabálytalan), aztán kereszteződésen jobboldalról telibe kapott és bumm... :[

2014. nov. 6. 21:05
 8/10 A kérdező kommentje:
És köszönöm a jókívánságokat is!
2014. nov. 6. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztosan csak megijedt.
2014. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, tőlem még azért is kapnál, mert idi.ta módra bringázol!
2014. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!