Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki a menyasszonyom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, szerintem nem, csak véleményekre vagyok kíváncsi, más hogy látja.

A menyasszonyomban mindig is volt egy kis vonzódás a lányok felé, ahogy én tudom. Még fiatal korában smárolt csak úgy a barátnőivel, ha elmentek bulizni, gondolom a figyelem középpontjába akart kerülni, ilyenek. Az exével volt hármasszex is, de idővel rájött, hogy féltékeny lesz, befejezték.

Szóval nem mondom, hogy szereti a lányokat is, de ez a mai hülyeség benne is benne van, hogy lassan már minden nő ki akarja egyszer próbálni, milyen egy másik lánnyal.

Ezt én elítélem több szempontból is, barátnőmmel meg is beszéltem, azt mondja, tartja magát a dologhoz, meg már kinőtt belőle.

Haveréknál voltunk, söröztünk, ilyenek, nem voltunk részegek. Valahogy szóba került a női mell fogdosása, erre barátnőm haver barátnőjének mondta, hogy ő simán megfogná neki.

Engem ez nagyon zavar, tudja jól, utálom mikor így viselkedik, maradjon a férfiaknál. Ezért én benyögtem, hogy én is megfognám.

Persze erre lett nagy patália, haza is mentünk, nem szólt hozzám egy darabig.

De mondtam neki, hogy nem érdekel a hisztije, tudja nagyon jól, hogy nekem nem számít, férfi vagy nő, más emberi lény, csak rám koncentráljon. Semmivel sem különb, mintha egy pasinak mondaná, hogy megfogná a farkát. Ezért mondtam ezt bosszúból akkor.

Most már nem akar esküvőt, mert én biztos más nők mellét akarom fogdosni. nem érti meg, hogy nekem ugyanolyan rosszul esik, ha nő az illető, mintha férfi lenne, ilyeneket ne mondjon, csak rám koncentráljon. Meg amúgyis, gyerekes dolognak tartom ezt, akkor döntse el, hogy biszex, vagy mi a jó isten. Most mosolyszünet van köztünk.

Ti hogy reagáltatok volna?


2013. okt. 14. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igazad van. A leírásból pedig nekem úgy tűnik, mintha divatból csinálná. Nem hiszem, hogy valóban vonzódik a lányokhoz, inkább csak valami miatt azt hiszi, hogy ez menő, vagy szexis a férfiak szemében. Jól teszed, hogy tudatod vele, hogy neked ez nem jön be, hiszen egyszerűen így is van. Illetve, ha ez konfliktus forrás lehet köztetek a jövőben akkor is érdemes most tisztázni a dolgokat.
2013. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A te helyedben: ugyanezt mondtam volna. Az ő helyében: befogtam volna szám.
2013. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút megértelek. Bennem is egyből az a gondolat fogalmazódott meg olvasás közben, hogy ez részéről éppen ugyanolyan megcsalás, mintha férfi lenne az illető. Jó, hogy ezt a tudomására hoztad. Az viszont nevetséges, hogy ő ezt képtelen felfogni. A múltjára és erre a hisztire alapozva gondolom nem egy nagy koponya a kislány. Ebből adódóan komolytalan is és nem hiszem, hogy ilyen emberrel házasságba kéne lépni. Már csak azért sem, mert láthatóan vannak ilyen hajlamai, amit te viszont elítélsz (joggal). Szerintem nem húznátok sokáig egymás mellett. Így hát kár elvenni.
2013. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól reagáltál, ő is megtudta milyen érzés.


De megváltoztatni nem tudod. Ha ő vonzódik a nőkhöz is, akkor ez a vágy nem fog eltűnni, hiába kéred rá. Max nem fog róla beszélni, titkolni fogja előled. Vagy így fogadod el, vagy inkább ne házasodjatok.

2013. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van, ne engedj neki.


Más kérdés, hogy ha az egész egy vicc, és valójában egyikőtök sem tapizna (nemtől függetlenül) másokat a kapcsolatban, akkor hülyeség rajta összeveszni. Ha komolyan gondolta, az viszont ciki.

2013. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Nőként mondom, hogy szerintem teljesen igazad van. Igazából teljesen mindegy, hogy biszex, vagy hetero, ha melletted döntött, akkor senkit ne fogdosson és kész. Majd kipuffogja magát és megnyugszik. Talán belátja, hogy te is miért mondtad.
2013. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem maradnék olyan nővel, aki benne van a hármas szexben. Az ilyen soha nem lesz hűséges.

Inkább bontsd fel az eljegyzést, mint tönkre tedd az életedet.

2013. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát pedig ebből nem lesz házasság. Akiben benne van a kisördög, az egyszer kitör. És a menyasszonyodban bizony ott bújkál. Egyszer kifogja próbálni nővel is, és nem tudsz ellene mit tenni.


Egyébként te csak ne ítélkezz. Ki vagy te ahhoz?

2013. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igazad van. Van olyan helyzet, amikor belefér a biszex vagy a hármas és van olyan amikor nem. Nálatok már az van, amikor nem fér bele, beszéltetek is erről, ezt kölcsönösen elfogadtátok, úgyhogy ehhez kellett volna tartanotok magatokat. Vagyis a barátnődnek. Jogosan állítottad élesen helyzetbe, így legalább átgondolja, hogy te már nem az a férfi vagy az életébe, akivel egy ilyen belefér.
2013. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mint írtam, az előző barátjával már kipróbálta, szóval úgy nem hajthatja a kíváncsiság.

nem viccből mondta, meg is fogta volna, ha haverom barátnője belement volna vagy bejönne neki az ilyesmi.

Szerintem normális nő, ha mondjuk a tévében olyan film megy, amiben nagymellű cicababák vannak, akkor nem szívesen nézi a párjával, mert legelteti a szemét, de ő meg inkább szól nekem, hogy gyere nézd.

2013. okt. 14. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!