Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy aggódjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy aggódjon értem a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom mindig direkt azt akarja, hogy aggódjak érte. Pl ki ment dolgozni 2 napra külföldre és mondta, hogy hívjam majd ha eszembe jut és egész nap csak hívogattam és nem vette fel a telefont és elő állt egy kifogással. De az anyja megmondta nekem, hogy direkt csinálta és este 11 körül hívott vissza és nagyon aggódtam érte és ilyeneket csinál meg direkt féltékennyé akar tenni pl elmeséli, hogy két lánnyal csocsóztak a haverjaival meg, hogy szokott a boltba beszélgetni pultos lányokkal meg, hogy ez meg az rá van állva. De én azt nem tehetem meg, hogy egész napra eltűnök mivel van egy kislányom is. Az anyum tudna rá vigyázni de 9 hónapos és cicizik még. Szerintetek, hogy bághatnák vissza?

#barát #aggódjon
2014. nov. 7. 05:23
 1/7 anonim ***** válasza:
te jobbra ö balra
2014. nov. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagyon csúnya viselkedés a barátod részéről ... te ne menj le az ő szintjére .
2014. nov. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos felnőtt emberekről beszélünk? Ez annyira gyerekes...
2014. nov. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is borzaszto gyerekes a viselkedese. Ha edesapat keresel, akkor nagyon gyorsan felejtsd elot. Borzaszto mintat latna a gyermeked.
2014. nov. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
AZért csinálja, hogy amikor találkoztok mindent megcsinálj neki az ágyban, hogy bebizonyítsd te vagy számára a megfelelő döntés. Ennyi. Nincs itt szerelem csak a szád, ahol lenyeled.
2014. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És igen felnőttek vagyunk de gondolhattad volna mivel írtam, hogy van egy kislányom és nem apukát keresek a picinek. Eddig is amig ő nem volt megvoltam apuka nélkül is csak én őt nagyon szeretem és nem bírnék nélküle élni.. de tényleg nem lehetne a kérdésre válaszolni? A válaszaitok elbizonytalanított mert eddig tudtam hogy szeret de mostmár nem vagyok benne biztos. Én nem akarom őt elveszíteni. A kérdésrmre nem tudtok valami jót. Nem akarok lesülyedni az ő szintjére de legalább 1 szer vissza szeretnék neki vágni.
2014. nov. 8. 03:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hívd fel, ne hallgasd végig a sztorijait.
2014. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!