Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kerzdjek a barátom anyjával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kerzdjek a barátom anyjával?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt és az anyja elejétől kezdve próbál szétszedni minket.. 7-8 hónapja egyfolytába hivogat, magán nyomozót küldött rám egyfolytában idegesit viszont amint találkozunk elkezd velem nyálasan kedvesen beszélni és már közöltem vele hogy fejezze ezt be mert nem normális dolog. A barátom gyűlöli az anyját őt is kicsinálja idegileg.... Nem tudok mint kezdeni ezzel a kétszinű nőszemélyel... Van valakinek ötlete
2014. nov. 6. 01:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldj rá egy bérgyilkost.
2014. nov. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát már gondolkoztam rajta :)
2014. nov. 6. 01:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Állj elé és őszntén mond meg neki h egy 2színű qrva. De te segíteni akarsz mert ez neki se jo. Valami köritést találj ki. Ha jól csinálod akkor összeomlik és békén fog hagyni
2014. nov. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked ezzel semmit nem kell "kerzd"-eni. A barátod dolga helyre rakni a családtagjait, hogy tiszteljék azt a döntését, hogy téged választott.
2014. nov. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy sosem lesz ennek vége!!!! Menekülj! 22/L
2014. nov. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rúgd fel
2014. nov. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-esnél a pont.


Ha a partnered kicsit is férfiasabb egy molylepkénél, ő rakja rendbe az anyját. Ez az ő családja, neki kell elintézni.

2014. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet. Hiába való minden. Minél jobban próbálta a párom csitítani az anyját, annál rosszabb lett. Már nem vagyunk együtt...
2014. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert nem csitítani kell, hanem elmondani neki, hogy befogod a szádat, muter!


Moderáljad magad, mert ha így folytatod, nem hogy az unokádat, de még a gyerekedet sem fogod látni, és a temetéseden majd az unokáid is csak annyit kérdeznek, hogy: "Ki volt ez a néni?"


Én megküzdöttem ezzel 17-22 évesen, öt évig háborúztam a szüleimmel, akik egzisztenciálisan minden módon zsaroltak, nyomorogtam, orvosi mellett éjszakai műszakos voltam a sörgyárban meg a vasúton, elvállaltam minden undorító munkát, hogy legyen pénzem ételre meg egy 9nm-es koliszobában egy ágyra.


Mégsem tudtak megtörni: befejeztem a sulit, végigcsajoztam és barátkoztam az egyetemen, nagyszerű feleségem és remek állásom van.


Ilyen nincs, hogy ha a választottatok egy önálló férfi, akkor az anyja - vagy bárki - mondja meg neki, hogy mi legyen. Ha valaki önálló, akkor maga dönt.


Minden más csak mese.

2014. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. nov. 7. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!