Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyedülálló lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló lányok miért "sírnak" folyton, hogy nekik nincs pasijuk?

Figyelt kérdés

Az egyedülálló lányok miért "sírnak" folyton, hogy nekik nincs pasijuk vagy, hogy ők nem kellenek senkinek és tesznek ki erre vonatkozó idézeteket, amikor egymásután utasítják vissza a nekik udvarló fiúkat, csak mert azok nem felelnek meg minden általuk elvárt paraméternek? Ezt egyébként az amúgy teljesen rendes és medves lányoknál is már tapasztaltam. Mielőtt bármi félreértés történne, tudom, hogy sok ilyen, vagy ehez hasonló fiú is van, és persze a lányok között is biztos van aki nem ilyen csak eddig még nem találkoztam ilyennel. Természetesen elsősorban a hölgyek véleményére lennék kíváncsi, de természetesen minden segítség jól jön.

19 F


2014. nov. 7. 08:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
60%
Mi lanyok olyan fiut keresunk aki tetszik es megtudjuk szeretni! Nem fogunk olyan fiuval jarni akire ha ranezunk rosszul vagyunk... Te sem jarnal olyan csajjal akit csunyanak talalsz...ezert kell olyan part talalni aki mindeneddel egyutt elfogad....
2014. nov. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
63%

Elsőnek igaza is lenne.... DE!

Azért aki elhajt mindenkit, mert ha rájuk néz rosszul lesz, akkor utána ne rinyáljon, hogy hol vannak a rendes pasik, mert ez rohadtul képmutató dolog, hisz nekik nem a rendes pasi kell, hanem, amelyik tetszik neki, tehát az ideálja. Azt közben azt meg nem is tudjuk, hogy q csaj egyáltalán megüti-e a mércét.

2014. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
Köztudott, hogy míg mi férfiak megnézzük a lányok 80 %-át, addig a lányok kb a férfiak 1%-át, vagyis csak a saját ideáljuknak megfelelőt, és itt csak a külsőről van szó.
2014. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
2# hat igen... Ezert kell legalabb egyszer megprobalni... Mert lehet eleted szerelme nem egy donhuan lesz, de ha szeret es odaado elnezed neki a kisebb hibakat a kulsejen...
2014. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj, ha valaki álompasit akar, de akkor legyen ő is álomnő! Nem tudom melyik férfi az a hülye, aki azért edz keményen, hogy legyen egy löttyedt seggű, hézagos mellű barátnője, aki amúgy szóba sem állna vele, ha nem lenne izmos.
2014. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azért sírok, mert 2 éve mindig a legnagyobb barmokat fogom ki. És nem fogok azért összejönni valakivel, hogy legyen valakim, közben meg rá sem bírok nézni. Akkor inkább várok még éveket a tökéletesre, minthogy olyannal legyek, aki nem felel nekem meg.
2014. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%
Én megpróbáltam randizni olyan pasikkal is akik külsőre nem jöttek be, de ha egyáltalán nincs vonzalom sem bizsergés akkor az egész felejthető. Nekem nincs úgymond ideálom, bárkivel eltudnám képzelni a jövőmet akit legalább egy icipicit vonzónak találok. Sajnos én múltbeli sérelmek miatt érzem, hogy nem kellek senkinek, és barátom is már rég volt, bár azt nem tudnám megmondani, hogy miért mert sokan csinosnak és kedvesnek találnak, buta sem vagyok, mégis úgy érzem, hogy valamiért nem mernek kezdeményezni.
2014. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Jó, de a nőknél a szelekció minősége, tehát a rosta a fontosabb, a férfiaknál pedig a puszta mennyiség is perdöntő lehet. Van egy ismerősöm, aki őszintén vallja a "lyuk-lyuk" elvet, és már rengeteg, százas nagyságrendű nővel volt... igaz, nagyrészt olyanokkal, hogy te vagy én soha nem nyúlnánk hozzájuk - de ugye mégis úgy érezzük, hogy valahogy király a srác.


A kérdésre válaszolva: a nők számára a "pasi" az elsősorban egy szociális körülmény, nem csak egy szexforrás vagy érzelmi szemetesláda (ezeket megkapják máshogyan is, pl. a szintjüknél jobb pasit, ha eléggé odaadóak, vagy érzelmi szemetesládákat a szintjük alatti, puncijukra áhítozó bétáktól).


Tehát: amikor a nők "a pasi" miatt sírnak, akkor nem az a bajuk, mint neked, hogy nincs kivel dugni vagy megbeszélni a dolgaikat, és nem a rendes, 140 kilós, 150 centis, pólóban, farmerban és sportcipőben járó, háromfogú pistikére áhítoznak, hanem a szociális helyzetre.

2014. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Idaig en 2 fiuval jartam, es egyiksem volt se edzett, se orulten helyes, de bennuk fogott meg valami, ami miatt ugy ereztem, hogy jo veluk. Ezen kivul sok fiu akart volna megismerkedni velem, de felejuk nem ereztem erzelmileg azt a pluszt amibol egy kapcsolat lehetne. Sokszor nem az dont, hogy most alompasi legyen, es tokeletes alakkal, kulsovel, az se dont hogy milyen rendes, kedves.. ettol a tulajdonsagoktol meg nem tudok ugy nezni rajuk mint egy partnerre, hanem kell valami erzes ami miatt elkezdek mint ferfihoz vonzodni, es ha ez az erzes hianyzik akkor nem tudok jarni a sraccal, barmilyen rendes. Szerintem tehat azt az erzest nem tudjak elerni a fiuk, amitol egy lany vonzodna hozzajuk. Akik sikeresebbek a lanyok teren, azok rajottek hogy kell ha nincs meg ez a sarmossag bennuk, jol adni magukat. Ez olyasmi lehet mint lanyoknal meg van bennuk az a szexisseg, vagy olyan nagyon atlagos, semmi jo kisugarzas. Persze ettol azert mindenki megtalalja a parjat, mert aki nekem tetszik az a baratnomnek nem, mert nem egy az izlesunk.
2014. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi baj a farmerral meg a sportcipővel. XD Lehet pont az a baj velem.
2014. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!