Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyedülálló lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló lányok miért "sírnak" folyton, hogy nekik nincs pasijuk?

Figyelt kérdés

Az egyedülálló lányok miért "sírnak" folyton, hogy nekik nincs pasijuk vagy, hogy ők nem kellenek senkinek és tesznek ki erre vonatkozó idézeteket, amikor egymásután utasítják vissza a nekik udvarló fiúkat, csak mert azok nem felelnek meg minden általuk elvárt paraméternek? Ezt egyébként az amúgy teljesen rendes és medves lányoknál is már tapasztaltam. Mielőtt bármi félreértés történne, tudom, hogy sok ilyen, vagy ehez hasonló fiú is van, és persze a lányok között is biztos van aki nem ilyen csak eddig még nem találkoztam ilyennel. Természetesen elsősorban a hölgyek véleményére lennék kíváncsi, de természetesen minden segítség jól jön.

19 F


2014. nov. 7. 08:32
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Amm. igen szűz vagyok. Eddug háromszor csókolóztam, legelőszőr egyetemi gólytáborban (első éves vagyok) lényegében seggrészegen, illetve azóta kétszer (nem ugyan azon a napon), egy egyetemi klubban rendezett bulin. Ezekben az esetekben már csak egy somersby-t ittam, tehát nem voltam részeg. Természetesen nem ezek azok a dolgok amikkel szeretek felvágni. Egyébként ha szeretem a lányt akkor valamiért pont, hogy gátlásosabb vagyok felé, mint egy idegen lány felé a diszkóban.
2014. nov. 7. 14:27
 32/37 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne, én szövetnadrágokat szoktam hordani, anyagára nézve ilyet, csak szebb szabásút [link]


Node nem válaszoltál: sikerült már valaha nőt megdugnod?

2014. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Bocs, elsiklottam a válasz felett, az előző oldalt frissítettem. Lehet, hogy ez az ok. Ha sikerül rávenned az első nőt szexre, utána minden könnyebb lesz, hidd el. Akkora ego boost az első szex, mint soha semmi más nem lesz az életedben.
2014. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

tipikus jelenség...csak sjanos mint valaki írta is, a löttyedt seggű hézagos csöcső csajok is izmos pasira pályáznak, merthogy na nekik jár...persze a lófsz*sz de csak darabokban, nehogy élvezzék!


elég durván fel van botulva az, hogy én ki vagyok, és hol állok a rangsorban...

a csajok 70% a bobmbanőnek hiszi magát, nézzen ki bárhogy...önelt elkényeztetett p*csák, akiknek ah nem lenne lyuka lábuk között senki nem nyúlna hozzájuk...

2014. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nem "sírtam" sose, hogy nincs pasim. Jelentkező volt pár, de se az agyát húzni nem fogom senkinek se az érzelmeivel játszani, szóval elég gyorsan leépítettem őket. Ha valaki nem jön be annak nincs esélye. Ennyi, lehet rinyálni, lehet ri-bancozni, nem érdekel. A véleményem még mindig az, hogy a pasik messze túl sokat hisztiznek emiatt.
2014. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Ja olyan nadrágom nekem is van csak általában különlegesebb alkalmakra szoktam felvenni, mint vendégség vagy kevésbé jelentős színházba menés (nyílván nem a Nemzeti).
2014. nov. 7. 15:10
 37/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt! Egyébként a mai lányoknak a megborotválkozott, borostás, szakállas vagy bajuszos fiúk jönnek be inkább (nyílván az én korosztályomt tekintve)? Csak mert általábn mindig rendesen megborotválkozom, csak olyan az arcszörzetem, hogy ha este megborotválkozom, akkor másnap estére már borostás vagyok, így általában ha tudom, hogy találkozok a lánnyal aki tetszik (iskolában, nem randin, de nyílván randin is), akkor inkább reggel borotválkozok, illetve ha este bulizni megyek akkor meg este az indulás előtt szoktam.
2014. nov. 7. 15:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!