Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyedülálló lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló lányok miért "sírnak" folyton, hogy nekik nincs pasijuk?

Figyelt kérdés

Az egyedülálló lányok miért "sírnak" folyton, hogy nekik nincs pasijuk vagy, hogy ők nem kellenek senkinek és tesznek ki erre vonatkozó idézeteket, amikor egymásután utasítják vissza a nekik udvarló fiúkat, csak mert azok nem felelnek meg minden általuk elvárt paraméternek? Ezt egyébként az amúgy teljesen rendes és medves lányoknál is már tapasztaltam. Mielőtt bármi félreértés történne, tudom, hogy sok ilyen, vagy ehez hasonló fiú is van, és persze a lányok között is biztos van aki nem ilyen csak eddig még nem találkoztam ilyennel. Természetesen elsősorban a hölgyek véleményére lennék kíváncsi, de természetesen minden segítség jól jön.

19 F


2014. nov. 7. 08:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Az itt a baj, hogya lányok is pont másként kezelnek egy jóképű pasit, mint egy olyat, akitől rosszul lesznek, ha ránéznek, ezt magamon tapasztaltam.Tehát az utolsót nem igazán értem, hogy miért is van a kérdező kijelentésén úgy kiakadva.
2014. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

azért a tipikus "nem fogunk olyan fiúval összejönni, akire ránézünk és rosszul vagyunk" női válasz ott sántít, hogy neketek a férfiak túlnyomó többsége ez a kategória.

Míg 18-20 közt a nők min. fele aránylag vonzó szerintem, addig a nők nagy részének a férfiállomány töredéke kell.


De nem feltétlenül a rossz külső a probléma. Én 1 éve kétszer randiztam egy lánnyal, csókolóztunk is, aztán, mintha elvágták volna, eltűnt. Persze még a volt barátjával élt együtt. Miután szakított vele (idén) és hónapok óta egyedül van, felkerestem, hogy segítsek neki a nyelvvizsgában. Facebookon folyton nyavalyog, hogy magányos és férfira végyik. És most már nem kellettem neki !!! Szóval barátja mellett csókolózgatott velem, amikor egyedül van, meg nem érdeklem -> idióta.

(Mielőtt félreértitek: tavaly is ugyanúgy néztünk ki mindketten, és sose viszonyultam hozzá lelki szemetesládaként, nyilvánvalóvá tettem a szándékaimat akkor is és most is)

2014. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Én eddig mindig a belső dolgok miatt szerettem bele egy lányba, sosem a külsők miatt. Volt olyan lány akihez korábban a külseje alapján nem vonzódtam (nem voltak rondák, csak jöttem lázba, ha rájuk néztem), de aztán, hogy a jelleme miatt beleszerettem, egyre inkább a külseje is elkezdett tetszeni, és a végén már őt láttam a legszebb lánynak a világon.
2014. nov. 7. 11:07
 24/37 anonim ***** válasza:
94%

Jajj srácok, dobjátok már ezeket a szövegeket, hogy:


1.) "a nőknél csak a jóképűség számít, és nekem csúnya a fejem, ILYENNEK SZÜLETTEM"

2.) meg "gazdagok apuciék, én hozom az ötöst az isiből, aztán mégsem jut punci"

3.) "nekik csak gazdag, jóképű srác kell, nem pedig rendes csúnya"


Elég!


De tényleg, 40 éves férfiként ezt olvasni borzalom!


18-24 éves korom közt, míg a sulit csináltam, egy senki voltam, soha nem kaptam semmit otthonról, éjszaka dolgoztam, demonstrátorkodtam, minden alja és kisegítőmunkát végigcsináltam, minden nyáron folyamatosan dolgoztam vagy gyakorlaton voltam, hogy a következő évben legyen miből meginni azt a néhány hosszúlépést meg sört a barátaimmal.


És nem nyafogtam, hanem csináltam! Tudtam, hogy nem én voltam a legizmosabb, így hát elkezdtem minden reggel a suliban úszni járni és felüléseket, fekvőtámaszokat, erősítő gyakorlatokat csinálni esténként a tanulás közben.


Volt egy darab kimenős ruhám és 10 ingem, mégis mindig rendesen felöltözve, jó közérzettel mentem randizni.


Itt játszik az, hogy nem sportcipőben meg farmerban kell felöltözni meg pólóban, meg ízléstelen kombinációkban. Vigyetek magatokkal egy lány barátot a legközelebbi ruhavásárláskor.


Voltak kudarcaim, de döntően sikeres voltam. Pláne, mikor az első évek után egyre jobb alakom lett (kis gimis fölösleg eltűnt, és karcsú, szálkás lettem), és egyre jobban tudtam, hogy hogyan kell a másik megérzéseire odafigyelni, meg egyre inkább tisztában voltam azzal, hogy mit akarok a partnereimtől.


Nem igaz, hogy nem lehet megcsinálni, vagy legalábbis a legtöbbet kihozni magatokból! Itt hivatkoztok csupa külső dologra, és a belső motiváció meg hiányzik. És különben azért nagyon nagy tévedés azt hinni, hogy ez nem baj, mert ha ilyen hozzáállással meg is szereztek egy jó társat, elrontjátok az ő életét is.


Nem lehet így hozzáállni!


Tudjátok, bennem az összes partnerem és a feleségem is azt értékelte a legjobban, hogy sosem picsogtam, és vártam, hogy majd más megoldja helyettem a dolgokat. Ha valamiért zsörtölődtem egy ideig, akkor egyik nap elegem lett a dolgokból, és másnap a fogamat összeszorítva tettem róla, hogy ne úgy legyen!


És a nők (és férfiak) nagy része ezt észreveszi és értékeli, mert rengeteg az akaratgyenge balfék, aki semmit nem csinál az egész életében, csak megállíthatatlanul siránkozik a balsorson, ami régen tép.

2014. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Eddig irónikus módon mindenki kifejezetten azt momdta, hogy jó képű vagyok, nem azért mert rákérdeztem, hanem saját maguktól. A vagyoni helyztemmel pedig nemakartam felvágni, csak ez szokott az egyik lenni ami miatt egyes lányok nem akarnak egy fiúval járni (természetesen tisztelet a kivételnek). Bár így belegondolva lehet, hogy pont az gond velem, hogy én nem játszom a bunkó, szegényeket lenéző sznob köcsögöt és sokkal jobban lenézem az ilyen embereket mint bármelyik hajléktalant, vagy egyébb rossz körülmények között élőt. Egyébként nem felvágásból de a szüleim arra neveltek, hogy sose itéljek meg senkit a pénze alapján, hiszen a mai világban akár mi is bármikor a híd alá kerülhetünk. Ugyan nem vagyok egy kigyúrt állat, de nincs rajtam felesleg. Korábban volt, de azt már fogyókúrával és napi kb. 10-15km-es sétálásokkal leadtam (82-ről 72-re fogytam 3 hónap alatt -179 cm magas vagyok-) Amúgy rendszeresen szoktam úszni és kerékpározni és persze sétálni is (egyébként is szeretek túrázni). Egyébként már nem egy olyan párt láttam, ahol a fiú, olyan nyeszlett volt, hogy még azt is nehezen tudtam róla elképzelni, hohpgy egy poharat fel tudna emelni. Én nem siránkozom, csak elegem van abból, hogy mindenhol boldog párokat látok, én meg nem kellek senkinek, miközben már megbűnhődtem a múltat és jövendőt. Persze ezt egy olyan amber aki már több éve sőt évtizede boldog házasságban él, valószínűleg kevésbé tudja átérezni. Mint már korábban is mondtam, nekem nem punci kell, hanem valaki akivel boldog lehetek. Pólót alapból nem hordok, hanem leginkább ing van rajtam esetleg néha ingpóló. A farmerral önmagában nem tudom mi a gond? Nyilván 19 évesen a XXI. században nem fogok szmokingban és nyakkendőben elmenni, hacsak nem valami puccos helyre megyünk, de állatkertbe, vagy egy egyszerű parki sétához nem értem miért kéne, úgy kiöltözni. Eddig egyébként egy lánnyal randiztam az állatkertben de ő sem volt annyira kiöltözve. Persze csinos volt, de azért nem tett magára két kiló sminket. Mellesleg ezzel a lánnyal hátomszor is randiztam és egy egész vagyont, vagy tízezreket költöttem rá, aztán nem válaszolt az üzeneteimre, majd végül elmondta (természetesen neten, mert ahhoz nem volt gerince, hogy élőben mondja meg), hogy ő csak barátságot akar velem és, hogy azok amiket én raninak hittem, neki csak baráti találkozások voltak. Mielőtt bárki félreértene nem azt mondom, hogy csak azért le kellett volna feküdnie velem, mert vagyonokat költöttem rá (amit egyébként pont, hogy ő igényelt, mert ő kérte azokat a dolgokat amiket megadtam neki), mivel nekem nem egy prosti kell, de azt azért akkor se tartom korrektnek, hogy ha tudja, eleve, hogy csak barátságot akar, akkor még se szól csak utólag. Egyébként megjegyzem, ha előre szólt volna, akkor is mindent. ugyanúgy megadtam volna neki, mert ez nállam nem a pénzől szól, hanem a tisztességről. Ja és eleve nem sportcipőket hordok, hanem fél-cipőket. Egyébként kettő velem egykorú lány unokatestvérem van és mindig megdicsérnek, hogy milyen jól vagyok felöltözve.
2014. nov. 7. 11:59
 26/37 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy időszakom úgy 17-19 és 21-23 között amikor sírtam, hogy nincs pasim, pedig sok srác helyesnek, csinosnak és egyéb jelzőknek tartott. Én nem utasítottam el senkit, aki komoly szándékkal jött, mert srácokat utasítottam el, nem is egyet. Ja igen, csak ez a sok srác csak meg akart dugni, én meg többre értékelem magam egy guminőnél. Mondjuk volt 2 srác is, aki jól álcázta magát, jártunk egy-két hétig de amikor nem lehetett két értelmes mondatot váltani, mert rögtön a bugyimban kezdtek matatni akkor mire gondol az ember lánya? Hát nem arra, hogy jajj de édes a srác, hogy ennyire kíván, biztos én vagyok az álomnője, hanem na megint egy, aki leszarja mit gondolok csak dobjam le a ruháim.


Illetve csak egy srácot utasítottam vissza úgymond a kinézete alapján. Iszonyat rossz fogai voltak és olyan büdös szája, hogy a randi alatt próbáltam folyamatosan nem feltűnően az orrom előtt tartani a kezem, hogy ne fintorogjak és tartani a 2 lépés távolságot. Természetesen ő volt a végén megsértődve, hogy nem szerettem volna második randit. Egyébként bűnronda sráccal még nem találkoztam. Legalábbis olyannal nem, akin egy hajmosás, fogmosás nem segített volna, minden fiúban találtam valami "szépet", volt akinek a vörös haja tetszett, volt akinek a mosolya, egy srácnak meg a kezei voltak szépek. Tudom, beteges, de már kiskamaszként rájöttem, hogy Brad Pittet hiába várná az ember, ő csak az Angelina Joliekkal jön össze.


Szóval kár keseregni, majd jön egy lány, akivel egy hullámhosszon lesztek és minden jó lesz, a folyton nyavalygó lányokkal meg ne foglalkozz. Lehet tényleg sokan várják a szőke herceget, de lehet sokan csak úgy jártak, mint én. (mert ugye az a lány akin sok fiú keresztül megy, az egy fiúnak se kell a végére kapcsolatra.)


24N

2014. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
21%
kerdezo -menj el pszichologushoz. Kulonben is megcsak 19 eves vagy, majd rad talal a szerelem, ne akard ennyire gorcsossen. 20L
2014. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Kedves 26-os. Mint már mondtam én nem szexet akarok, hanem, csak, hogy boldogok legyünk. Amire mondjuk azért egy kicsit vágynék, az az, hogy puszilgathassam (arcánl, ölelgethessem és foghassam a kezét, természetesen ha ezek se lennének az se zavarna. Szerintem ez még nem jelenti, hogy csak a bugyijába szeretnék bebújni.
2014. nov. 7. 12:44
 29/37 anonim ***** válasza:

Hát, ha jól öltözött*, jómódú, relatíve magas, nem kövér srác vagy, akkor valami olyan baj van, amit innen szerintem nem tudunk megmondani.


Nem kell bunkónak lenned amúgy, azt csak a parasztok csinálják, egy férfinak legyen stílusa.


Tényleg nem tudom... lehet, hogy a szöveged rossz? Lehet, hogy rossz partnereket nézel ki magadnak? Lehet, hogy nem veszed észre a feléd küldött jelzéseket? Lehet, hogy nem vagy elég bátor megcsókolni és megszerezni egy nőt testileg?


Tényleg - szűz vagy?


*A farmer nem elegáns öltözet, ízléstelen tucatáru. Nem a szmoking az egyetlen alternatívája, de inkább legyél öltönynadrágban, mint farmerban.

2014. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Az öltönynadrág és a farmer között nincs valami átmenet?
2014. nov. 7. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!