Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha szólok, hogy ne mondja ennyiszer, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk párommal majdnem minden órában mondja, hogy "szeretlek", de van olyan óra, amikor legalább 5-ször is mondja.


Persze jól esik, de szerintem nem kéne ennyiszer mondania. Már azért is nem, mert ha ritkábban mondaná akkor nagyobb értéke lenne maga a szónak.


Gáz lenne, ha szónék neki, hogy nem kell ennyiszer mondani?

(amúgy 4 hónapja vagyunk együtt)


24L


2014. nov. 7. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Majd leszokik róla. Még intenzív benne az érzés.

Az én párom azzal akasztott ki anno, hogy naponta legalább 3x-6x megérdezte, hogy:"Szeretsz még?" Egy évig minden nap. És megsértődött, ha azt mondtam, hogy:"ahha". :) Meg hogy magamtól miért nem mondom?

Akkor vett vissza, amikor picit ingerülten kifakadtam, hogy hagyjon már békén,ne kérdezgesse folyton. Mint a székely:"Egyszer már mondtam, hogy szeretlek. Ha változás lesz szólok."


Mondhatnál neki te is valami ilyesmit.:"Tudom, tudom, mondtad, majd ha változás lesz, akkor szólj."

De szerintem annyira ne aggasszon, majd leszokik róla.

2014. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PearlDiver ***** válasza:
Lehet egyébként hogy azért mondja ennyiszer, mert olvasta hogy a nőknek erre szükségük van :-) szóval nyugodtan beszéld meg vele. Mint egyébként minden mást, sok kapcsolat ott kezd félrecsúszni, hogy a felek nem beszélik meg az ilyesmit. Eleinte apróságnak tűnhet, vagy csak az egyiket zavarja, aztán valakinek az agyára megy majd.
2014. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!