Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretlek vs. Imádlak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretlek vs. Imádlak?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk a barátommal együtt, de még a szeretleket nem mondta, csak hogy imádlak... van a 2 között különbség?

2014. nov. 6. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
ahaaa
2014. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van.
2014. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PearlDiver ***** válasza:
Tök mindegy, mit mond, a lényeg, hogy mire gondol közben. Ha ez téged ennyire zavar, vagy foglalkoztat, kezdeményezz róla beszélgetést.
2014. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Istent imádjuk - vö. tízparancsolat :)

mindenki mást szeretünk

2014. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán nem biztos az érzéseiben, de az is lehet, hogy csak túlságosan közhelyesnek érzi a "szeretlek"-et. Azt nem szokta mondani, hogy dettó? :D
2014. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt hogy szeretlek csak annak tudom ki mondani akibe szerelmes vagyok. Barátoknak nem tudnám az olyan hülyén hangzana számomra, nekik azt mondom imádlak. Én pl még ha tetszik is valaki akkor sem tudom mondani, csak ha tényleg szerelmes vagyok.
2014. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!