Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha meglenne a számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha meglenne a számotokra tökéletes férfi, de. , akkor is kellene?

Figyelt kérdés

Ha a párotokat zavarná, hogy kihívóan öltöztök. És ha olyan ruhadarabokat is kihívónak tartana, ami szerintetek nem az. Szóval ha nem tetszenének neki a kivágott felsők, topok, rövid szoknyák, mindenhol szétfeszülő nadrágok.


Ilyen esetben mit tennétek? Keresnétek mást vagy megfontolnátok, hogy megváltozzatok?


Miért?


2014. nov. 7. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kompromisszumot kötnék.
2014. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi lenne a kompromisszum?
2014. nov. 7. 17:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem öltözöm kihívóan. 2-3 ruha darabot megvétózhat, ha tényleg nem tetszik neki. De ha a többibe is bele akar szólni, akkor mi mégsem vagyunk tökéletes pár. Szóval, nem ragaszkodnék hozzá.
2014. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha minden másban tökéletes, akkor én leszoknék miatta a cica naciról és a mini szoknyáról. Kivágott felsőket, topot alapból nem hordok, mert gyűlölöm a extra pici melleim :D


L19

2014. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy akkor nem ő lenne a számomra a tökéletes férfi.

Ez kizáró ok.

Ha valaki nem fogadja el a stílusomat (akármilyen legyen), ami egyben én magam vagyok és meg akar változtatni, tehát nem úgy szeret, ahogy vagyok, akkor nem ő az igazi.

Ha ezt nem értené meg, fájó búcsút vennék.

35/N

2014. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
egy normális férfi ha szeret nem szólna bele
2014. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy olyan férfi, aki állandóan kritizál, az nem lehet számomra tökéletes. Teljesen összeférhetetlen a két dolog. Egy szépen dekoltált felső, egy miniszoknya, ami mindent eltakar, amit el kell, a passzos farmer és társaik nem kihívó darabok. Nyilván van egy határ, amin belül még ízlésesnek számítanak ezek a darabok, persze ha valaki átlépi ezt, az már más tészta, de ott szerintem a férfi lép le hamarabb, mert nem nézhet ki túl sokat az adott hölgyről.


Én senki miatt nem változtatnék a stílusomon. Szeretem a divatot, szeretek öltözködni, rengeteg ruhám van és sok pénzt is költök rá. És igen, vannak a gardróbomban dekoltált blúzok, pánt nélküli topok amikben szintén látszik a dekoltázs, combközépig érő miniszoknyám, illetve minden farmerem passzos, szépen kiemeli a feneket, csípőt. Cicanadrágot is szoktam viselni, természetesen tunikával, vagy olyan felsővel, ami takarja a feneket, hiszen mint tudjuk, a cicanadrág nem nadrág. De a magassarkú nálam szinte mindennapos, akár farmer-blézer párosítással, akár szoknya-elegáns blúz kombóval. Ha valakinek ez nem tetszene, és azt szeretné, hogy garbóba járjak 60-as évekbeli farmerral, sportcipővel, az keressen magának másik barátnőt. Nem is bánkódnék ilyen férfi után egy percig sem.

2014. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes pasi nincs, az meg aki ilyen mértékben irányítani akar az ideálistól is távol áll. Tudom én, hogy egy kapcsolatban elengedhetetlenek a kompromisszumok, de basszus nem ő fog öltöztetni.

A másik meg, hogy a kihívó mindenkinek mást jelent. Én inkább elegánsan öltözöm irodai munkához kosztüm, ingek ilyesmik nem hiszem hogy ez kihívó lenne, de mint mondtam erről megoszlanak a vélemények. Csak számomra abszurdnak tűnne, meg az se mindegy hogy adja elő. Nem akarom én túlmagyarázni lényeg hogy nekem ez sok lenne. Ez már az irányítás kategória.

2014. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes nincs, legfeljebb nagyon hozzám illő....és az ilyen illető nem akar engem kontrollálni és beleszólni a dolgaimba.
2014. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PearlDiver ***** válasza:
Ha tud szeretni az öltözködéseddel együtt, akkor tényleg lehet ő a tökéletes. De ha nem, akkor valószínűleg nem...
2014. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!