Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha elpirultam?

Figyelt kérdés

Ne nevesetek ki!

Ma fizika óra előtt beszéltem az egyik osztálytársammal

és arról a lányról akit szeretek . és a barátom abbahagyta a mondatát és kacsintott jobbra és elnézek jobbra és ott jön az a lány akiről beszéltünk oda jön hozánk leül és én meg elpirultam , de nagyon :D , tiszta melegem lett , éresztem hogy magasabb lett a pulzusom stb..

és elkezdett nézni a barátom és mondta hogy piros vagyok és én meg arra fogtam hogy melegem van + néz és nem szeretem ha néznek :D .

kb 30 mp-ig nem szólaltam meg , csak a barátom

És mit gondolhatott a lány ?????

nagyon aggódok , lehet rosszra gondolt és megutált ??

sajnos a lány arcát nem láttam , nem mertem ránézni :)

és nem is mondott semmit .

És ezt hogy fogja fel a lány szerintetek ???

léci segítsetek itt összeagodom magam :c


* ha ez segít , nem tudom = a lány tudja hogy szeretem


help help help help



2014. nov. 7. 18:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ezt mindenféleképp csak cukinak tartanám, nem röhögnék ki emiatt egy srácot sem. Ha tetszik nekem is, akkor nagyon boldog lennék még pluszban emellett, ha viszont én nem "úgy" érzek iránta, akkor se lesz meg róla a véleményem, sőt, még inkább imponál, hogy ennyire tetszem neki, hogy el is pirul. :) Szóval nálam ez mindenképpen pozitív lenne, és nem tartanám "gáznak". Ha normális a lány, akkor ő is megérti ezt és nem problémázik rajta, stb. Úgyhogy nyugi! :)

18/L

2014. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!