Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha elpirultam?

Figyelt kérdés

Ne nevesetek ki!

Ma fizika óra előtt beszéltem az egyik osztálytársammal

és arról a lányról akit szeretek . és a barátom abbahagyta a mondatát és kacsintott jobbra és elnézek jobbra és ott jön az a lány akiről beszéltünk oda jön hozánk leül és én meg elpirultam , de nagyon :D , tiszta melegem lett , éresztem hogy magasabb lett a pulzusom stb..

és elkezdett nézni a barátom és mondta hogy piros vagyok és én meg arra fogtam hogy melegem van + néz és nem szeretem ha néznek :D .

kb 30 mp-ig nem szólaltam meg , csak a barátom

És mit gondolhatott a lány ?????

nagyon aggódok , lehet rosszra gondolt és megutált ??

sajnos a lány arcát nem láttam , nem mertem ránézni :)

és nem is mondott semmit .

És ezt hogy fogja fel a lány szerintetek ???

léci segítsetek itt összeagodom magam :c


* ha ez segít , nem tudom = a lány tudja hogy szeretem


help help help help



2014. nov. 7. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha elpirultál. Egy lány ezt inkább cukinak találja.:)

És arra mit reagált a csaj, hogy szereted?

2014. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Altalaban a lanyok aranyosnak tartjak a fiukat akik elpirulnak elottunk.Szerintem ebben az esetben is ugyanezt gondolta.Szoval ne panikolj be,nem gondolhatot rosszat rolad!:) De amugy a lanynak tetszel?
2014. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is elpirultam mikor ez volt velem
2014. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1., amikor megtudta hogy szeretem akkor 1 hétig semleges volt velem , de aztán megint olyan mint régen

#2., nem tudom , nem tölem tudta meg , én akartam elmondani neki de sajna megelöztek.

2014. nov. 7. 18:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Kijavítanám az elsőt.Egy lány ezt akkor tartja "cukinak", hogyha nem vagy közömbös számára, ergo bejössz neki.Ellenkező esetben leszarja és/vagy nevet egyet a hátad mögött vagy csak szimplán meglesz rólad a véleménye.
2014. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggódnod, sokkal jobban teszik egy lánynak, ha "bénáskodsz" előtte, mintha nagymenőznél.
2014. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj vele beszélni erről. Hívd el valahová.(;
2014. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hétfön megprobálok beszélni vele , remélem nem röhögött ki :(
2014. nov. 7. 18:38
 9/11 anonim válasza:
Szerintem beszelj vele,kerdezd meg hogy mit erez irantad.Ha nem bunko a csak akkor beszelni fog veled oszinten:)
2014. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha már úgyis tudja hívd el randizni. Amíg nem csinálsz valamit tutira nem lesz a dologból semmi. Szánd rá magad cselekvésre minél hamarabb!
2014. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!