Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ritkák az ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritkák az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Húszas évei elején jár, okos, tud logikusan gondolkodni, racionálisan érvelni, de nem törtető; hűséges, nem a kalandokat keresi, hanem komoly kapcsolatot szeretne/abban él (nem veti meg a házasság, gyerekvállalás gondolatát), nem viselkedik r.bancosan, szereti a rockzenét, koncerteket, a sportot sem utasítja el.


NEM társat keresek, csak érdekelne, ti hogy látjátok a gyakoriságot, mert szerintem a nullához konvergál. :D Külső tulajdonságokat szándékosan nem írtam. Talán nem nagy meglepetés, hogy én is kb. ilyen vagyok, csak fiúban.


2014. nov. 7. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"tud logikusan gondolkodni" :D Ma már sajnos (és most nem csak a lányokról beszélek, hanem a fiúkról is!) az emberek intelligencia szintje nagyon közelít egy zsák krumplihoz, az erkölcsökről nem is beszélve.
2014. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A fehér hollók számához hasonlítanám az ilyen lányok számát. :D
2014. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ilyennek mondanám magam, annyi kivétellel, hogy öltözködésben inkább a tömegdivatos ruhákat preferálom, illetve nem engedik, hogy szabadjára engedjem a fantáziám:-D
2014. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Na én kb ilyen vagyok, csak én már a húszas éveim második felében járok... meg nem sportolok, de tudom, hogy nem ártana, el is akarom kezdeni.

Biztos, hogy találsz több ilyen lányt is, nem teljesíthetetlenek az igényeid :-)

2014. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rám illik a leírás, kivéve h én nem szeretnék gyereket (ez talán a racionális gondolkodásom hozadéka).
2014. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és nagyjából illik rám a leírás, kivéve, hogy nem szeretema rockzenét, és nem sportolok semmit, habár tisztában vagyok vele, hogy kellene az egészségem érdekében, a külsőm viszont rendben van, így egyelőre nincs motiváció. Illetve a másik, hogy sokáig úgy voltam vele, hogy nem akarok gyereket, de az exem és köztem elég nagy korkülönbség volt, neki már volt is egy gyereke, és valamit megmozdított bennem ezügyben, vele azt éreztem, hogy vállalnék egy gyereket. Ha neki sikerült ezt elérni, talán később másnak is menni fog. Viszont én nem a húszas évek elején járó srácokkal érzem jól magam, hanem a 30 felettiekkel, ez alatt nem is ismerkedek.
2014. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem több ilyen lány van, mint hinnétek, csak az a baj, hogy pont őket nem veszitek annyira észre, mert esetleg nem olyan feltűnő egyéniség és elsőre nem biztos, hogy rá lehet mondani a hűdejócsaj jelzőt.
2014. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

4: Nem ismerek ilyen lányt. Igazából majdnem mindegyik leírt dolog elég erős szűrő, így tulajdonképpen nem is meglepő; ahogy írták is, akikre illik, mindig van 1-2 kivétel.


Így úgy érzem, muszáj szelektálnom a tulajdonságok közül is, de pl. ez a zenei irány elég fontos nekem, és milyen jó lenne koncertekre járni az adott lánnyal, egymással zenekarokat megismertetni, stb. De ha ő meg diszkóba akar menni, amit én meg ki nem állhatok...

2014. nov. 7. 19:14
 9/13 A kérdező kommentje:
7: Hidd el, ezzel tisztában vagyok, ezért direkt megnézem a "szürke kisegereket" is. :)
2014. nov. 7. 19:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sztem ilyen vagyok. 24/L

Van egy pasi ismerősöm is aki ilyen gondolnám is h milyen jól összeillenénk de mivel ő egy szuper jó pasi én meg nem vagyok egy bombanő viszont van egy két ribi akik rátapadnak nála szóba se jöhetek, pedig gondoltam h ő mivel nagyon értelmes elfogadna egy kedves normális csajszit és tudok én jól kinézni, de nem lehet mindenki tökéletes ugyebár...

2014. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!