Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm úszik. El akartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm úszik. El akartam menni az egyik versenyére, de nem akarja!?

Figyelt kérdés

Gondoltam örülne neki, hogy foglalkozok vele és vele szeretnék lenni..felajánlottam h elmegyek a versenyére és végignézem, stb..

de kifejezetten nem akarja...szerintetek miért? :S


2014. nov. 7. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg?????


Amúgy lehet pl, h jobban izgulna meg megflelési kényszere lenne.

2014. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt mondja hogy nem tudna velem foglalkozni, meg hablatyol össze vissza... de szerintem csak kifogás.

Az igazi okot még nem tudom.

2014. nov. 7. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert az egy verseny és te zavarnád.

De ha kimondja hogy zavarnád a versenyzésben,koncentrálásban stb. te ezt nem értenéd meg és kivernéd a hisztit.

2014. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is úsztam és agybajt kaptam volna ha a barátom abban a szar úszósapkában lát....
2014. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már sokszor láttam úgy...24 órás úszás is volt ahol én voltam az ellenőr...ott ismertük meg egymást... csak nem értem h miért nem akarja h menjek.
2014. nov. 7. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem tudna koncentrálni a dolgára, rád figyelne... gondolom ezért. De kérdezd meg őt.
2014. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!