Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy megszűnjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy megszűnjön a kapcsolatban a csikicsuki állapot?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Kérdésemet kiegészíteném pár dologgal. Pasi és nő : jól elvannak együtt: moziba járnak,szórakoznak, társasági életet élnek,beköltöznek egymás életébe, lakásába,és még rendesen élik is -túlfűtötten- a szexuális életüket,de a pasin érzi a nő, hogy ez nem az igazi kapcsolat,mert pl. a pasi túlságosan is munkamániás, elfoglat stb. a nőre nem mindig van ideje, elvan ebben az egész kapcsolatban. Egészségesebb lenne kiszállni vagy inkább másik "vonatra" átszállni?


2007. okt. 25. 21:49
 1/4 anonim válasza:
81%
Szia!Szerintem őrülj neki hogy a párod dolgozik és közbe veled is foglalkozik.Mert sok kapcsolatba nem megy mind a kettő egyszerre vagy az egyik vagy csak a másik.Szerintem maradj ebbe a "vonatba".Lehet hogy utánna vissza mennél ebbe a kapcsolatba,mert a másiktól még ennyit se kapsz meg.De akkor már lehet késő lesz és a vonatod régen elment.
2007. okt. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én már voltam ilyen "vonaton" és amikor azt hittem minden jó neki kidobott.Én csak arra voltam jó hogy szórakoztassam,neki is a munka volt az első,ha maradt ideje talán befértem én is...Szerintem keress olyat akinek te leszel az első és ne huzd az idöd olyasvalakivel akinek csak vagy.Te leszel boldogabb,hidd el, most csak versenyzel a munkájával,ne ki is jobb ha talál egy olyasvalakit akit nem zavar ha hanyagolják.

Sok sikert!

2007. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon a véleményen vagyok, hogy nem szabad soha alábbadni a vágyaidat. Én 7 évig nyűglódtem egy olyan kapcsolatban, amiről azt hittem, majd jobb lesz majd más lesz. Mondanom sem kell, nem lett se jobb, se más. És utána nehezen találtam meg az igazit-most 8 hetes kismama vagyok életem párjától- de tudtam, hogy megtalálom azt ,akit keresek, csak sose add alább!!!


sok sikert kívánok, légy boldog

Mindenkinek megvan a párja!!!

2007. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hmm..olyan3évvel ezelőtt voltam ilyen helyzetben.Majdnem megvesztem a srácért,de ezt nem éreztem rajta,hiszen mindig csak a munka meg a munka.Tény,h mi nem éltünk együtt.De nem mindig válaszolt az SMSeimre...stb.Aztán megúntam az egész hacacárét,és kiszálltam a kapcsolatból.Majd néhány hónap múlva kiderült,h ő is borzalmasan szeretett,csak akkor tényleg sokat kellett dolgoznia.Nagyon sokáig bánkódtam miatta,mikor rájöttem,h mennyire balfék voltam.Persze azóta kihevertem a dolgot.

Jól fontold meg,hogy mit lépsz,és szerintem próbálj erről vele is beszélni.Mondd meg neki,h ha nem foglalkozik többet veled,akkor az a kapcsolatotokra fog menni.Nálam ez mindig bevált,és olyankor kibújik a szög a zsákból.Bár tény,hogy általában az egyik fél mindig jobban szeret.

Azt már tudod,h milyen vele élni...de vajon nélküle???

2007. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!