Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan tizenéves lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan tizenéves lány, akit nem érdekel a külső?

Figyelt kérdés

Egyre elkeseredettebben keresem 19 éves létemre azt a lányt, akit a barátnőmnek tudnék tekinteni. Rengeteg helyen próbálkoztam már illetve próbálkozom is, azonban sikert még nem értem el. A külsőmön nem tudok és nem is nagyon szeretnék változtatni. 170cm magas vagyok és alig van rajtam izom. Tudom, hogy konditeremmel és valamilyen sok mozgást ill. erőfeszítést igénylő sport aktív űzésével némileg fejleszthetném a testem, azonban ez a szabadidőm jelentős részét elvenné és így nem tudnék elegendő időt fordítani a hobbimra/munkámra.

Sokféleképpen le lettem már koptatva. A legjobban az fáj, mikor egy lány hazudik, tehát azt mondja hogy helyes vagyok, bejövök neki meg minden, aztán pár napra rá meg nem keres, esetleg összejön valaki mással, vagy netán egy büdös szó nélkül megszakítja velem véglegesen a kapcsolatot.

Amit el tudok fogadni, az az, ha képcsere (vagy találkozás) után a lány azt mondja, hogy "bocsi, de nem tudok rád pasiként tekinteni, barátok azonban maradhatunk". Ilyenkor lánya válogatja, hogy valóban barátok maradunk-e (ha rajtam múlik, akkor természetesen igen), azonban ekkor már nem szidom a teremtőt, hiszen legalább annyit jelentettem a leányzónak, hogy megmondja az igazságot.


Természetesen nem arra utazom, hogy minél szebb legyen az adott nőszemély. Inkább a visszahúzódóbb csajokat keresem, hiszen én is az vagyok. Többnyire interneten, buszmegállókban, baráti összejöveteleken próbálok ismerkedni. A belső értékek tekintetében viszont nagy elvárásaim vannak, melyekből nem szeretnék engedni.

Legyen értelmes, okos, szerény, szerethető, hűséges és persze káros szenvedélyektől mentes.

Külsőleg csak annyi az igényem, hogy ápolt legyen, de ezt szerintem szinte minden nő tudja 'teljesíteni'.

Volt már néhány leányzó, akiknek elvileg bejöttem volna, azonban az értékrendbeli különbségek miatt velük sem lett semmi.


Szerintetek mit tudnék tenni annak érdekében, hogy ez az állapot ne tartson ki életem végéig? Hol lenne még érdemes megpróbálnom az ismerkedést?


2014. nov. 8. 17:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Nemlétezik.. Ezt tapasztalatból írom.. :( 18/F
2014. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Ebben eddig sem kételkedtem, hogy léteznek sorstársaim, azonban még reménykedek, hogy más is hozzá fog szólni a kérdésemhez. :)
2014. nov. 8. 18:14
 3/42 anonim ***** válasza:
40%
Túlspilázod ezt a konditerem dolgot. Minden este lefekvés előtt csinálsz 30 fekvőt, és fél év múlva magadra se ismersz. A konditerem csak divatcikk, illetve komoly testépítőknek kellenek extra felszerelések. Gondolod, hogy a spártai katonák konditerembe jártak?
2014. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, de akkor megpróbálom úgy föltenni a kérdést, hogy: miért muszáj minden lefekvés előtt 30 fekvőt csinálnom ahhoz, hogy legyen végre egy barátnőm, akivel kölcsönösen el tudjuk fogadni egymást?
2014. nov. 8. 18:27
 5/42 anonim ***** válasza:
67%

amilyen lányt keresel... nem könnyű :D a mostani lányok felszínesek, vagy ha ő maguk nem is azok, a társadalom rájuk erőlteti a normákat, és a végén azért nem jön össze egy számára tetsző fiúval, mert mások nem tartják jóképűnek, vagy neki valónak.

de amilyet egyébként belsőre szeretnél... az egyik barátnőm olyan :') bár azért, amilyen, nem biztos, hogy olyan szívesen beszélgetne egy olyan fiúval, aki mondjuk a buszmegállóban elkezd vele beszélgetni (vagy éppen nem válaszol, tapasztalatból mondom, én beszéltem, ő némán állt és hülyének nézett, hogy beszélgettem idegenekkel :')) Amúgy sem egy beszédes. Úgyhogy belőle kiindulva szerintem már amiatt is nehéz ilyet találni, mert visszahúzódóak xd

Nem tudom mit tegyél, keresgélj tovább, egyszer csak rátalálsz :DD

Sok szerencsét ;)

l/17

2014. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
82%
Mert mindenki szívesebben jön össze számára vonzóbb emberekkel. Nem azt mondom, hogy ha nem csinálod, akkor az életben senkivel nem fogsz összejönni, csak azt, hogy ezzel javítod az esélyeidet. A csajok se mosdatlanul rohangálnak az utcán, pedig megtehetnék, hátha a személyiségükért szólítja le őket valaki.
2014. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kigyúrtnak lenned, ahhoz, hogy barátnőd legyen.. A volt haverom vékonyabb nálam is.. Nemrég töltötte a 18.-életévét és már annyi barátnője volt.. Bár ő "Jóképű" szóval a külső a legfontosabb... Azért nem tartom magam rondának, akárcsak a lányok, mert elállnak a füleim.. Eddig csak egy barátnőm volt, de az is csak szánalomból járt velem.. Összesen csak 2-hétig voltunk együtt és 4X találkoztunk.. Jelenleg a legjobb haverommal van együtt... 18/F
2014. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Eddig még építő jellegű választ sajnos nem kaptam. :/
2014. nov. 8. 18:37
 9/42 anonim ***** válasza:
71%
Mit tekintesz építő jellegű válasznak? Amiből kiderül, hogy semmit se kell tenned, csak az öledbe fog hullani álmaid nője? 19 évesen ennél kicsit komolyabban illik gondolkozni.
2014. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Szívesen adnék értelmes választ, de fogalmam sin, hogy őszinte legyek, hogy hol tudnál-e normális, értelmes lányokkal ismerkedni.. :( Erre a kérdésre engem is érdekelne a válasz..
2014. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!