Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komoly kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolat után mennyi ideig "nem illik" mással összejönni?

Figyelt kérdés

Kicsit konkrétabban: A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, de mostanában nagyon úgy érzem, hogy ez már nem szerelem hanem inkább csak barátság. Nagyon szeretem őt még mindig, de úgy érzem valami elmúlt, valami hiányzik. Ha 1 hónapja megkérte volna a kezem, én boldogan igent mondtam volna, most viszont már nem tudnám vele elképzelni a jövőmet.

Ha én nem keresem, ő se keres, nem mondja hogy szeret, ha pedig találkozunk, van hogy csak beszélgetünk.

Emellett pedig van egy srác aki folyamatosan udvarol, s ez nagyon jól is esik, főleg hogy a barátom már "leszokott" erről. Sokszor azon kapom magam hogy folyton erre a másik srácra gondolok.

Tudom, hogy jobb lenne ha minél előtt szakítanék vele, mert úgy érzem, csak egymás idejét pazaroljuk.

Ha esetleg úgy alakulna hogy összejövök azzal a másik sráccal akkor szerintetek, meddig "gyászoljam" az előző kapcsolatom? Úgy értem, nem szeretném, ha a barátom azt hinné, hogy rögtön lecseréltem. Szerintetek meddig várjak az új kapcsolattal?

19/L, barátom 27/F

Válaszokat előre is köszönöm!


2014. okt. 14. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg erősen kötődsz az előzőhöz.
2014. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi h nem a kerdesre valaszolok,de mibol gondolod,h ez a srac aki neked most udvarol folyamatosan, az masfel ev utan is igy fog viselkedni? udvarol,mert meg akar hoditani. Es az hogy ha talakoztok,csak beszelgettek? hat....az en kapcsolatom pont azert haldoklik,mert en mit meg nem adnek azert,ha beszelgetnenk,de o szerinte folosleges olyan dolgokrol beszelni,h mivel toltottem aznap a napot. Mindenesetre ha mar nem erzed jol magad a kapcsolatodban,es nem akarod rendbehozni-szeintem az emlitett problemakat siman meg lehetne beszelni,h szivem,neha jol esne,ha megint udvarolnal- akkor lepj ki es legy oszinte a paroddal,mond meg neki,h beleszerettel masba.
2014. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, a szívem egy darabja mindig ott lesz nála.


Nektek volt már hosszú kapcsolatotok? Utána mikor jöttetek össze valakivel? Mennyi idő után?

2014. okt. 14. 17:42
 4/9 A kérdező kommentje:

A srác már kb. 1 éve udvarol, nagyon kitartó, azóta nem is jött össze senki mással.

Azt még nem mondtam hogy beleszerettem csak jobban érzem magam mellette, mindig van rám ideje.. nem úgy mint a mostani barátomat.

Köszi a válaszokat! :)

2014. okt. 14. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:
másfél évig jártam én is az exemmel, utána megismertem a mostani barátomat. 1 hét sem telt el, és szakítottam az exszel. hivatalosan nem azonnal voltunk együtt a mostani barátommal, de nyilvánvaló volt mindenki számára, hogy mi egy pár vagyunk. kb 2 hónap telt el, míg úgy mutattuk be egymást, mint a "párom", "barátom/barátnőm", stb.
2014. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg túl nem teszed a dolgon. Én egy 4 éves kapcsolat után másfél év alatt jöttem helyre, egy 2 éves után pedig 1 hó alatt.
2014. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Addig, ameddig már érzelmileg nem kötődsz hozzá.

Ennyi.

Ameddig még azon agyalsz, hogy vajon ő mit gondol rólad, addig még érzelmileg ő ural, addig semmiképp ne vágj bele semmibe.

2014. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van, aki 5 éves kapcsolat után 1 órát várt a következőre (ma boldog házasok vele), van, akinek 8 hónapnyi járás után 5 hónap kellett a regenerálódáshoz.
2014. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen illik-nem illik. Neked kell érezned. Mikor én szakítottam az ex barátommal, már nem voltam szerelmes egyáltalán, a kapcsolat csak teher volt számomra, nem akartam beszélni vele, látni, hallani a hangját, stb. Én szakítottam vele, nagyjából egy hónapon belül megismertem egy férfit, akivel további egy hónapig beszélgettem interneten és telefonon, majd az első randin összejöttünk. Összesen max. 2 hónap telt el a szakítás, és a következő kapcsolatom közt. Nekem nem volt mit gyászolnom, egyáltalán nem éreztem szükségét. Nem terveztem, hogy ilyen hamar lesz valakim, úgy terveztem, szingli leszek egy darabig és csak magammal foglalkozok, de a sors keresztülhúzta a számításaimat és az utamba sodorta a jelenlegi párom, ami ellen pedig nem is tiltakoztam.
2014. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!