Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok a barátommal találkozni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, és én teljesen úgy érzem, hogy szeretem!

Ennek ellenére akárhányszor találkozásra kerül a sor, előtte való napon azt érzem, nem akarok találkozni vele, bármit megtennék, hogy ne keljen, azt kívánom, hogy beteg legyek, hogy lemondhassam...ideges vagyok, sírnom kell. Aztán ha találkozunk NAGYON jól érzem magamat!

Sőt, alig várom, hogy megint találkozzunk. Aztán jön a következő találkozás, és az elején megint így érzek, hogy NEM akarok...aztán találkozunk, és megint jó.

NEM ÉRTEM!! 3 éve ez megy. Azért nem szakítottam, mert ezeken kívül úgy érzem, szeretem. Várom, hogy keressen, meglepjük egymást, hiányzik a csókja, az ölelése...nem értem, hogy miért van ez! Pont,hogy várnom kellene a találkozásokat...Ő ezekről nem tud.

Volt már valaki így?


2014. nov. 8. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a helyzetet, hogy miért lehet. Csak annyit tudok, hogy én egy idő után (és a sok veszekedés után) nyűgnek éreztem a találkozásokat és bele voltam fásulva az egész kapcsolatunkba. 20L
2014. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: Lusta vagy!!!
2014. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt már így valaki? NEM!


Nem értem az emberek sose becsülik amilyük van...mindig generlnak vmi parát....

2014. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah lehet h lusta vagy.
2014. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. válaszoló, köszönöm, hogy leírtad.

Nos, a kapcsolatunk egy évében sokat veszekedtünk, két év után majdnem megcsalt, viszont azóta minden rendben, sőt, tiszta lapokkal indultunk, és egy olyan fél éve jobb, mint a kapcsolat elején...de lehet, hogy az akkori veszekedések közre játszanak.

3. válaszoló, én igyekszem megbecsülni, de ha elfog a rossz érzés, nem tudok mit csinálni. Három éve próbálom elnyomni, de akkoris sírhatnékom van a találkozások előtt.

A lustaságra pedig: erre nem is gondoltam. Bár mindig én megyek hozzá, de ez eszembe se jutott! Lehetséges.:)

2014. nov. 8. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel szereted őt és hiányzik is akkor más gond nem is lehetne.
2014. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Valamelyikőtökben úgyis megmaradnak a "szálkák", amik veszekedésekkor jöhetnek elő. Tapasztalat... Mi már annyira tönkretettük egymás idegeit, hogy többet veszekedtünk, mint nem.
2014. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy rakat dologgal volt ilyen, h lusta voltam elmenni, nagyon nem akartam, de ott jól éreztem magam, mondjuk pont a bnőmhöz mindig is akartam menni, akkor is, amikor pipa voltam rá.
2014. nov. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!