Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljegyeztem a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyeztem a barátnőmet, de már nem vagyok magamban biztos, mert kezdek beleszeretni egy ártatlan kislányba, aki elvette az eszem a puszta tekintetével?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi történik velem. 4 éve élek komoly párkapcsolatban. Sok jó nővel találkoztam, tényleg, megjegyeztem magamban, hogy 'húha ez igen' aztán el is felejtettem, nem gondoltam másra csak a páromra.


Viszont néhány napja történt valami. Összetalálkoztam a főnököm lányával. A lányról tudni kell, hogy elég szigorúan fogják. És eddig csak messziről láttam, olyan semleges szürke kisegérnek tűnt. De tegnap láttam közelebbről. Elképesztően megfogott benne valami.


Pedig teljesen más, mint az ideálom. Általában szőke hajú, világos bőrű ,vékony csajokkal jártam, a jelenlegi párom is ilyen. De ez a lány teljesen más. A barna haja a derekát veri, annyira ártatlan, zavarba jött amint elment mellettem, néhány szót beszéltem is vele, olyan ártatlan visszafogott intelligens.


2014. okt. 23. 12:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon haragszom magamra. Kezdek beleőrülni az egészbe. Furdal a lelki ismeret...mintha egyre jobban eltávolodnék a barátnőmtől.
2014. okt. 23. 12:32
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

hagyd lecsengeni magadban, és adj magadnak időt.

ha úgy érzed, nem tudod kellőképpen szeretni a barátnődet, akkor hagyd el, hagy találjon magának valakit, aki szereti.

2014. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ejjjj... a végén nem csak a menyasszonyodat fogod elveszíteni, hanem a munkahelyedet is! :)
2014. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Ne aggódj, amin keresztül mész ez egy teljesen emberi dolog. Könnyedén előfordulhat, hogy pár nap/hét/hónap (esetleg) alatt keresztülmegy rajtad az érzés és utána legbelül lelkiekben is visszatérsz a párodhoz. Én is éltem nagyon hosszú párkapcsolatban, nekem is voltak ilyen plátói fellángolások, ezek elmúlta amúgy még javított is a kapcsolatunkon- Legalábbis nekem, ahogy én megéltem. Legtöbbször a párom mégcsak nem is sejtette ezt a fantáziálós "virtuális/fiktív megcsalást".


Ez a jelenség simán előfordul a legjobb párkapcsolatokban is. A baj akkor kezdődik, ha nem múlik, sőt erősödik. Ilyenkor viszont tisztességesebb dolog véget vetni az addigra már ellaposodottnak tűnő kapcsolatodnak és úgy belekezdeni egy újba. Feltéve, hogy a vonzódás kölcsönös.


És Te sem szerelmes vagy (még) csak vonzódsz. A kettő nem egészen ugyanaz.

2014. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen , még 'csak' vonzódok, de már kezdek remegni ha rá gondolok. Az illatára, a grimaszára. Kezdem magam hülyének érezni. Hogy kattanhat be valaki ennyire? Aztán pont egy ártatlan gyerek-lánnyal. Pedig volt már dolgom jó nőkkel tényleg. Aza sz@r, hogy eza lány nem a külsőjével fogott meg.
2014. okt. 23. 12:43
 6/12 anonim ***** válasza:

A belső az igazi!!

Az megfog és nem ereszt...

2014. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon ki vagyok borulva.
2014. okt. 23. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek. :/ Hasonló cipőben járok most én is, annyi különbséggel, hogy nincs barátnőm. Nálam jóval fiatalabb a lány, de teljesen elcsavartuk egymás fejét. Néhányszor találkoztunk eddig, de ilyet még soha senkivel nem éreztem, mint vele. Nem azért, mert a korához képest nagyon jól néz ki, hanem mert teljesen úgy gondolkodik, ahogy én. Ugyanaz az érdeklődési kör, világnézet, vélemény, mindenről. A frekvencia teljesen azonos. Sajnos azonban kitudódott valahogy, hogy találkozgatunk, így a szülők kénytelenek voltak eltiltani. Ma már kevesebbszer tudunk találkozni, és azt is nagyon körülményesen tesszük. Szégyellem magam én is, de egyszerűen nem tehetek róla, hogy egy nálam 16 évvel fiatalabb kislánnyal randevúzgatok, aki néhány éve még kisgyerek volt. :/
2014. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs nagy korkülönbség.
2014. okt. 23. 13:09
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez szinte csak pasiknál fordul elő, lehet nőknél is, de főképpen férfiaknál. Ezt általában azzal az olcsó dumával szokták letudni, hogy az evolúció arra teremtette őket, hogy "szétvessék magjaikat" :D Ez egy oltári nagy baromság :) Egy harmonikus kapcsolatban nincs olyan más iránt, hogy fellángolás! Ha ezt érzed, akkor gondok vannak a párkapcsolatodban! És nekem senki ne mesélje be, hogy jobbá tette ezzel a párkapcsolatát! :) És legalább lenne annyi gerincetek, hogy elmondjátok, de nincs, mert van egy biztos puncitok :D Ne gyertek azzal, hogy de így meg úgy szeretitek, mert ezt csak önmagatoknak mesélitek be a lelki megnyugvásotokért! :) Ha annyira szeretnétek, elmondanátok Neki és nem kellene titkolózni... ez nem fölösleges feszültségkeltés, adjatok esélyt a másiknak, hogy eldöntse, akar-e ilyen ember mellett élni és ne vágjátok át a párotok fejét, aki feltétlenül bízik bennetek, holott nem kellene... nincs MÉG megcsalás, de kívánjátok, vonzódtok, ez már nem jót jelent és ha ilyen történne a párkapcsolatomban, akkor tudnám, hogy valamit helyre kell hoznom!
2014. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!