Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van anyukámnak abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van anyukámnak abban hogy soha senkinek nem fogok kelleni?

Figyelt kérdés

Azt mondta jobb lenne ha egy kicsit k*r**san viselkednék és öltözködnék, mert csak az ilyen nők kellenek a férfiaknak. Azt mondta hiába vagyok normális, szép, tisztességes még se kellek senkinek, és vénkisasszony maradok. Ezzel csak még tovább növelte az amúgy is kis önbizalmam. Voltak már rövidebb kapcsolataim, de sosem jöttek össze a dolgok. Ráadásul "úgy" még fiúval sem voltam. :(

L/23


2014. nov. 9. 11:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%
Még anyád sem szeret.
2014. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
33%
Nem rosszindulatból mondta csupán már megakar szabadulni az ingyenélő seggedtől.
2014. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Költőnő? ***** válasza:
82%
minek az embernek ellenség, mikor ilyen "támogató" a szülői háttér...
2014. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nagyon bunkók vagytok.
2014. nov. 9. 11:07
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
Hát igazán nem sértésnek szánom, de az anyukád egy igazi pocs.
2014. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
#4 Már ne is haragudj, de mi vagyunk a bunkók? Anyukádat sértegesd!
2014. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ez csak az első két válaszolóra vonatkozik.
2014. nov. 9. 11:08
 8/30 anonim ***** válasza:
62%

Sajnálom, hogy anyukád ilyet mondott, de ez akkora baromság, hogy csak na!

Hogy mondhat egy anya ilyet a lányának, és ő talán látnok, hogy azt mondja, hogy nem fogsz kelleni senkinek??


Felejtsd el, hogy anyukád mit mondott, de gyorsan! Légy nyugodt, amikor eljön az idő, te is meg fogod találni a hozzád megfelelőt. Maradj olyan, amilyen most vagy, ahogy leírtad, azzal több sikert fogsz elérni, mintha anyukád tanácsát követnéd. Mert ha tényleg követnéd, akkor csak egy valamire kellenél a srácoknak és az nem a tartós kapcsolat lenne.


Legyen hited magadban!! :)


24 N

2014. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Költőnő? ***** válasza:
64%
hát én nem tudom, h mi bántót mondtam...
2014. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%
És miért nem fogadod meg a tanácsát mert lehet igaza van.Ezt a mindenkinek eljön az ideje dumát meg felejtsd el,mert csak a halál jön el mindenkihez az biztos.
2014. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!