Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van anyukámnak abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van anyukámnak abban hogy soha senkinek nem fogok kelleni?

Figyelt kérdés

Azt mondta jobb lenne ha egy kicsit k*r**san viselkednék és öltözködnék, mert csak az ilyen nők kellenek a férfiaknak. Azt mondta hiába vagyok normális, szép, tisztességes még se kellek senkinek, és vénkisasszony maradok. Ezzel csak még tovább növelte az amúgy is kis önbizalmam. Voltak már rövidebb kapcsolataim, de sosem jöttek össze a dolgok. Ráadásul "úgy" még fiúval sem voltam. :(

L/23


2014. nov. 9. 11:04
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Költőnő te nem írtál semmi bántót.
2014. nov. 9. 11:14
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfogadod anyukád tanácsát, és ribiként öltözködsz és viselkedsz, akkor csak olyan pasiknak fogsz kelleni, akik 1-2 éjszaka alatt kihasználnak, majd eldobnak. Ha valóban komoly kapcsolatra vágysz, akkor maradj olyan, amilyen vagy. Én sokkal jobban kedvelem a visszahúzódóbb, normális lányokat, mint a több kiló vakolattal felkent partiribiket. Sajnos manapság ez a trend, nagyon kevés normális lányt látni az utcán.

Az pedig, hogy szűz vagy, ne zavarjon, nekem tetszik, hogy nem adtad oda 1-2 hét után magad egy pasinak. Előbb utóbb téged is megtalál az igazi. :)


28F

2014. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
31%
Nem is akarod hogy legyen, amikor egy nő ilyesmiről panaszkodik lehetetlen komolyan venni, olyan egyszerű pasit fognotok, csak akarni kell..
2014. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok az anyukádnak."Mintaanya". Nem, nincs igaza.
2014. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass anyukádra. Lehet, hogy eddig bölcs tanácsokkal látott el, de most az egyszer biztos, hogy nem. Rengeteg fiú/férfi olyan nőre vágyik, mint te; tisztességes, normális, szép lányra. Igaz, 23 éves vagy és úgy érezheted, hogy már biztos nem fogsz kelleni senkinek. De ez nem igaz. Csak 23 éves vagy és még bármi megtörténhet az életedben. Szerintem, ha még türelmes vagy és vársz, hamarosan találkozni fogsz egy férfival, aki értékelni fogja azokat az értékeidet, ami kevés lányban van meg, aki szintén normális értékes férfi lesz. Elkezdhetsz k*rv*san öltözködni, viselkedni, felcsípni fiúkat, de hidd el nekem, hogy utána rosszul, kiégve fogod érezni magad, mert te más lány vagy. Neked van lelki ismereted, hallod a lelki ismereted, érzékeny vagy és hallgatsz rá, úgysem fog megszűnni, ha megváltozol, csak vádolni fog.
2014. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Most ezen ne agyalj mit akar anyuci,ha másmilyenné változtatod magad sem lesz jobb.

Valószinű,hogy visszahúzódó tipusú lány vagy ez az egésznek az oka.

Próbálj meg lazább lenni önmagaddal és ne gondolkozz ennyit ezen.

2014. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
66%

"Azt mondta jobb lenne ha egy kicsit k*r**san viselkednék és öltözködnék, mert csak az ilyen nők kellenek a férfiaknak."


Ebben teljes mértékben igaza van. Csak ott a bökkenő, hogy az ilyen nők csak kalandra kellenek, párkapcsolati szempontból NEM!


"Azt mondta hiába vagyok normális, szép, tisztességes még se kellek senkinek, és vénkisasszony maradok."


Ez hülyeség, fiatal vagy még bármikor találhatsz párt, csak ismerkedni kell és nem pedig bezárkózni. Nem vagy elkésve semmivel sem, döntsd el mit szeretnél, kalandot vagy rendes kapcsolatot.

2014. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Ha valóban elkezdesz úgy viselkedni, ahogy anyukád akarja, akkor nagyon kelendő leszel, sok pasi fog nyáladzani rád és sokan akarnak megkapni. A normális pasik azonban lehet el fognak kerülni.


Engem pontosan ez az ami taszít egy nőben. Lehet egy lány akármilyen szép, hogyha úgy viselkedik és öltözködik, ami nekem már kihívó, akkor nem érdekel. Sőt, lehet akár okos is, kedves is és lehet egy nagyon bombanő, nekem nem kellene, hogyha érzem rajta a rb@ncosságot.


Szerintem egy nő azzal hogy kihívóan öltözik és viselkedik, lejáratja magát. Nevetséges lesz, de nem úgy hogy humoros, hanem hogy megalázza magát.


Én nem tudnék ilyen nőt tisztelni. Lehet az összes pasinak ő kell, de én innentől meghagynám az összes többi pasinak és nekem nem fog kelleni.


Ha tisztességes pasit akarsz akkor ahhoz türelmesnek kell lenned. Ha azt teszed, amit anyukád tanácsol, akkor lehet nagyon hamar lesz pasid, egyszerre többen is nyomulhatnának rád, de lehet ezzel elveszted az esélyt a normális pasikra

2014. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Már 23 éves koromig elég türelmes voltam, meddig legyek még az?
2014. nov. 9. 11:29
 20/30 A kérdező kommentje:
Úgy se fogok kelleni a kutyának sem, tudom sajnos hogy anyámnak van igaza.
2014. nov. 9. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!