Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van anyukámnak abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van anyukámnak abban hogy soha senkinek nem fogok kelleni?

Figyelt kérdés

Azt mondta jobb lenne ha egy kicsit k*r**san viselkednék és öltözködnék, mert csak az ilyen nők kellenek a férfiaknak. Azt mondta hiába vagyok normális, szép, tisztességes még se kellek senkinek, és vénkisasszony maradok. Ezzel csak még tovább növelte az amúgy is kis önbizalmam. Voltak már rövidebb kapcsolataim, de sosem jöttek össze a dolgok. Ráadásul "úgy" még fiúval sem voltam. :(

L/23


2014. nov. 9. 11:04
1 2 3
 21/30 Költőnő? ***** válasza:
42%

hát ha erre erősít rá, te meg bele is éled magad: akkor tényleg.

Ez olyan h vki hiába tejfölszőke, ha 10 évig azt hallja h fekete a haja: el fogja hinni h tényleg az.

2014. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
60%

Honnan tudod hogy neki van igaza???

És mellékesen van aki 30 évesen találja meg az igaz szerelmet, erről csak ennyit!


Fiatal vagy, biztosan vannak barátnőid, menj el velük szórakozni, élj, légy boldog és vidám. :)


Egyébként teljesen igaza van a 21-es válaszolónak.


És szerinted, anyukád teljesen értékelhető, követhető és jó tanácsot adott neked?

Őszinte választ kérek Tőled!!!

2014. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Költőnő? ***** válasza:
65%

van egy könyv, a "mérgező szülők", az nagyon jól leírja az egyik fejezetében ezt.

Állítólag elvileg szeret, de ahelyett, h erőt adna, csak aláás.

Ott vhogy így volt, h:"...történjen bmi, te mindig is az én kedves kicsi kudarcom maradsz"

kedves, kicsi--->elvileg szeretlek, feltétel nélkül, elfogadlak

kudarcom--->lenézlek, semmire nem vagy jó.

2014. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Csak hogy ne legyen anyukádnak igaza, nekem kellesz!

Komolyra fordítva a szót sincs igaza anyukádnak. Attól, hogy ribizli leszel nem fogsz jobban kelleni a férfiaknak. Néhány pasi esetleg meg akar majd dugni, de ettől még nem lesz párkapcsolatod. Ha még "sosem jöttek össze a dolgok", akkor ott más probléma volt, ami a kérdésed alapján nem derül ki, de még csak 23 éves vagy, eddig még nem késtél le semmiről.

2014. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Anyukád befolyása alatt vagy,légy már önállóbb!

Am tedd azt amit te jónak gondolsz.

2014. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 norbi544 válasza:
52%
Én is azt gondolom, hogy felejtsd el, amit mondott. Én már nagyon rég óta szeretek egy lányt, ő is szeret engem, az elmúlt pár nap történései után, azt hiszem nyugodt szívvel mondhatom, hogy egy pár vagyunk. És ő normálisan öltözködik, normálisan viselkedik, kicsit csendes és visszahúzódó. Én pont azt szeretem benne, hogy más, mint a többiek.
2014. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Na jó. Képet kérünk!
2014. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
szeretlek.
2014. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
ez marhaság...már bocsánat a kifejezésért, de én sem vagyok olyan mint a nagy átlag vagy a döntő többség ha igy jobban tetszik viszont volt barátnőm mostanáig.... szval az a lényeg h nem kell ugy viselkedni mint egy k/rva ahoz h valaki boldog legyen...szerintem ha szeretnéd h bővebben kifejtsem írj üzenetet 21F
2014. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Na, ennyi idő után megtudhatjuk, hogy "elkeltél-e" már?
2020. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!