Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a sráccal? (bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a sráccal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy sráccal úgy 1,5 hónapja.akkor történtek köztünk dolgok de már 2 hete nem láttam.3éve van neki egy kapcsolata és mondta hogy ő se érti a dolgot de hiányzom neki, fontos lettem neki ,megfogta a személyiségem.nagyon meglepett evvel..azt mondta hogy a barátnője miatt nem akar megcsókolni de hogy úgy érzi az sincs már messze.aztán össze vesztünk egy dolog miatt amire én már többször kértem hogy ne hozza fel.és mondtam neki hogy hagyjuk ezt az egészet,én azt hittem hogy azt fogja rá mondani hogy rendben.ehelyett kért hogy ne haragudjak és hogy többet nem fog előfordulni hogy nagyon sajnálja.régebben egy ilyenre csak annyit mondott h hagyjam abba a hisztit.most meg szinte könyörgött..nagyon meglepett vele...
2014. nov. 9. 11:29
 1/8 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon szépen beszél a barátnőjével.becézgeti stb..külső szemmel azt mondanám hogy semmi gond nincs a kapcsolatukban
2014. nov. 9. 11:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen helyzet volt egy barátnőmmel!! A pasijával kívülről rendben volt minden, de ez csak a látszat volt, mert már nem volt belé szerelmes, viszont egy másik srác személyisége nagyon-nagyon megfogta őt... Ők végül szakítottak, és összejött azzal a másik sráccal :))
2014. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mennyi idő után szakitottak?én egyébként nagyon bizalmatlan vagyok evvel a sráccal és ezt érzi is.kért hogy bizzak meg benne mert ő nem akar megbántani vagy fájdalmat okozni.és mondta hogy ha azt mondja hogy hiányzom neki akkor az úgy is van mert ő csak azt mondja amit úgy is gondol.és kért hogy bizzak benne
2014. nov. 9. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
3 év után már nem lángol úgy a szerelem (többnyire) nekem is hiányzik az az érzés amikor kezd kialakulóban lenni valami, ideges vagyok a másik fél közelében, pillangók vannak a gyomromban, összerezzenek amikor hozzám ér vagy megszólít stb lehet ő is így van veled, de ez lehet egy fellángolás is új dolog iránt -meg lehet több is- Lehet ott hagyná érted a barátnőjét de minden ember más ez csak az én tippem
2014. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen..azt én is észre vettem hogy idegesebb leszek ha a közelemben van.és hogy van olyan amikor rám néz és mosolyog attól elolvadok és csak bámulom.aztán hirtelen eszembe jut hogy nehogy valaki meglássa olyan akinek nem szabadna.ismerősök bárki..de a szemét imádom.annyira gyönyörű szemei vannak...múltkor azt mondta hogy csak 2 percre hagy lásson de hogy nagyon szeretne látni.csak nem tudtam megoldani
2014. nov. 9. 12:09
 6/8 A kérdező kommentje:
azt mondta amikor megismerkedtünk hogy érdeklem őt nőként is barátként.hogy meg akar ismerni és nemcsak szexet akar.azt hittem az elején hogy ezt azért mondja hogy ledumálja rólam a bugyit de már 2 hete nem láttam és mégis ir és érdeklődik és látni akar.
2014. nov. 9. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:
1,5 év után szakítottak. Szerintem amit mond, az tényleg úgy is van! :) igazából én eddig azt tapasztaltam, hogy a srácok sokkal őszintébben és bonyodalmak nélkül fejezik ki magukat, mármint amit mond, azt általában valóban úgy is gondolja. :) A kegyes hazugságok más, ha pl megkérdezi a lány, hogy jól áll-e rajta egy ruha, és nem akarja megbántani vagy ilyesmi :D
2014. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen ezt én is észre vettem hogy a pasik általában azt mondják amit gondolnak.és nem kombinálnak vagy képzelnek bele dolgokat bármibe mint a nők :D
2014. nov. 9. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!