Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is marhaság amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is marhaság amit csinálok?

Figyelt kérdés
Összeköltöztem a párommal 1 hónapja kb. Az én fizetésem, megy el az albérletre, ígyx a pároméból élünk, mármint az ő fizetése fedezi a havi kaját. Mondanom se kell, jobban keres, mint én. Szüleim szerint marhaság, hogy minden nap ha valamit akarok pluszba venni az aznapi lista mellett akkor megbeszélem vele. Végülis mégis csak ő fizeti a havi kajánkat.Mindig minden reggel megbeszélem vele, hogy ezt meg ezt akarok főzni, ez kell hozzá és mindig kérek pénzt, hogy be tudjak vásárolni. Nem engedélyt kérek tőle, ha valamit akarok venni, csak megkérdezem, hogy bele férünk-e a havi kiadásainkba ha ezt meg ezt megveszek pluszba.
2014. nov. 9. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem marhaság, csak rosszul csinálod.


Mondok egy példát:


Ha az albérlet mondjuk 75 ezer lenne, te keresnél nettó 100, ő meg 200-at, akkor neki kellene ugyanakkora arányt kifizetni az fizetéséhez képest, mint neked, mondjuk te 25-öt, ő 50-et. Így mindkettőtök arányosan adna a közösbe, és mindkettőtöknek maradna pénze közös kajára is, meg saját dolgokra.

2014. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem hülyeség, mért lenne az? :)

Ha meg tudjátok beszélni a folgokat akkor semmi gond, hisz te vállalod a lakást, a párod pedig a kaját, tehát ugyanott vagytok mintha feleznétek az albérletet és a kaját is.


Szerintem! :)

2014. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szüleim is valahogy így csinálják csak nem ilyen részletesen. Anya kártyáról megy a rezsi meg a zsebpénz, apáéról meg a kaja meg az egyéb. De anya nem szokta megmondani hogy mikor mit akar venni (na jó hétvégén mindig mással akarja kitaláltatni mit főzzön :D) csak mondja hogy kell egy 5-ös vagy több csak a nagyobb kiadásokat beszélik meg
2014. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!