Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs hosszabb távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs hosszabb távú párkapcsolatom, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Eddigi életem során 3 lánnyal sikerült "közelebbről" megismerkednem. Az elsővel odáig jutottunk, hogy volt egy puszi, aztán éreztem, hogy lekoptat aztán később megbeszéltük, hogy ez nem fog működni. Azóta is barátok vagyunk és szoktunk beszélgetni. A másik lánynak az első lány mutatott be, jól elvoltunk 3-an azon az estén, beszélgettünk-elvoltunk. Aztán a 2. lány hazament mert nem itteni. Aztán felvettem vele a kapcsolatot interneten, elmondtuk egymásnak, hogy mennyire jó volt az este (én szerelmet is vallottam), megbeszéltük a következő találkát, aztán nem volt találka mert elkezdett flegmázni, meg stb, máig nemtudom az okát. Eléggé berágtam rá, szóval vele nem tartom a kapcsolatot. A harmadik lánnyal úgy ismerkedtem meg, hogy haverokkal voltunk kint egyszer régen, és még 2 lány volt velünk közeli faluból, egyiket ismertem a másikat nem(ő a 3. lány). Aztán eltelt fél év kb és mondom mit veszíthetek felkeresem fb-n, nem emlékezett rám persze, de leírtam neki hogy mennyire tetszik, jó lenne találkozni. Hát belement, eddig ez volt az első csajozásom, hogy nem paráztam semmin csak hagytam h megtörténjen aminek történnie kell-persze nem történt semmi csak beszélgettünk-.. Aztán sokat beszélgettünk neten, mert nem volt alkalom minden nap együtt lenni. Elmondta h én vagyok a legjobb barátja meg stb.. hátőő oké ez is elég szarul érintett mert nem az akartam lenni, aztán olyanokat mondott, hogy miket csináltak az elmúlt napokban az ex pasijával.. Pedig én világosan közöltem vele már az első találkozáson az érzelmeimet, szóval ezt is beszoptam. :D

Nem tudom, hogy mi lehet a baj velem. Igazából megvagyok csajok nélkül, néha egyedül érzem magam de akkor lefoglalom magam a hobbijaimmal -olvasás, gitározás, sport- de néha ez sem segít. Szeretném azt hinni, hogy nemérdekelnek a lányok és megvagyok nélkülük, mindig ezt mondogatom, de magam is tudom, hogy ez nincs így, és néha jól esne egy társ.

Kis városban élek, egy lány sincs aki tetszik. Visszahúzódó típus vagyok, nincs sok barátom, bulizni nem járok(nem az én stílusom), ismerkedni nagyon nehezen tudok. Mostanában már haverjaimmal sem tudok együtt lógni annyit, mert ugye mindenki a barátnőjével van elfoglalva. Tavaly nyáron haverokkal minden nap kint lógtunk nyáron. Ezen a nyáron, most júliusban összesen kb négyszer vagy ötször voltunk kint.

Nem tudom mi lehet a gond de eléggé szar érzés, hogy mindent egyedül kell csinálnom és többnyire bezárkózva vagyok a panelba mert nincs kivel eljárni szórakozni..


2014. júl. 30. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés...
2014. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:/ Nem vágom ezt az egészet. Haverjaim megértem, hogy barátnőjükkel töltik az idejüket minthogy velem lógjanak. De nem értem a nőket komolyan, miért nincs egy normális lány se akinek tetszek, vagy értékeli azt amilyen vagyok?
2014. júl. 30. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!