Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a barátnőm nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a barátnőm nagyon rajong egy sportolóért. Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon szeret sportokat nézni, és van egy sportoló, akinek kifejezetten nagy rajongója. Ő van a háttérképén, szobájában képek róla, folyton róla néz videókat, van egy mappája amiben róla ment el képeket.


Ez engem zavar. Nem azért mert féltékeny vagyok, mert egy külföldi sportolóról van szó aki nem szokott Magyarországon járni, szóval még arra is kevés az esély, hogy egy országban tartózkodjanak, nemhogy összejöjjenek. :)

Viszont zavar, hogy van egy férfi, akiért látszólag jobban rajong, és férfiként is jobban bejön neki, mint én. Ok, nem azt akarom hogy értem is "rajongjon" meg én legyek a háttérképén, de az az érzésem, hogy ha az a pasi megjelenne itt előtte, akkor gondolkodás nélkül őt választaná. És ez zavar, akkor is, ha tényleg semmi esély hogy bármikor is találkoznának.


Veletek volt már ilyen? Ez azt jelzi, hogy nem szerelmes belém?


2014. nov. 5. 22:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nem is vagyunk már tinik, 22 évesek vagyunk. Ez még inkább kínosabbá teszi a helyzetet.
2014. nov. 5. 22:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna...biztos kib@s znám, mef törölném azokat a cuccokat,file-kat amik róla szólnak, azért vanm egy határ .... Ahogy leírtad ,sztem túloz vele :-D
2014. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki őszintén, hogy zavar, ha normális, megérti.

20/L

2014. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy szerintem attól, hogy megmondom hogy zavar, a lényegen ez nem változtatna. Esetleg lecserélné a háttérképét meg nem előttem nézegetné a képeit, de a rajongás ettől még nem szűnne meg, legfeljebb kevésbé látványosan csinálná...
2014. nov. 5. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez gáz.


meg kéne fordítani a dolgot: választasz egy szép modell csajt, vagy akár szép sportoló csajt és őt rakod ki a falra, háttérképnek, stb.


szerintem a barátnőd kiakadna, lányokból kiindulva (én is az vagyok, szóval ez nem lánygyűlölő szöveg:D csak sajnos az igazság, hogy mi ált. érzékenyebbek vagyunk erre)


szóval normális, hogy zavar. azt nehéz megmondani,hogy azt jelzi-e. én ha szeretek egy fiút, nem csinálok ilyet.

2014. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg szoksz vagy meg szöksz! ennyi
2014. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A helyedben én is kiraknék egy képet valami nőről, és várnám a reakcióját. Barátnőm és köztem ha van valami probléma, akkor ugyanazt csinálom mint ő, majd megvárom, hogy átmenjen neki is az érzés, amit ő okozott nekem.

Jó esetben felfogja, ha nem akkor gondolkozz el szerintem a folytatáson. Szeresse akkor az elérhetetlen bálványát, mintsem téged.

2014. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22/F voltam(#7)
2014. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az 5-ös és a 7-es jól mondják. Ez így egyáltalán nem oké, és szerintem minden normális embert zavarna. Velem szerencsére még nem volt ilyen, de nem hiszem, hogy ezt hosszabb távon tudnám tolerálni. Először azt gondoltam, mikor a kérdést olvastam, hogy biztos 14-16 évesek vagytok, gondoltam majd kinövi, de így... Régen velem is megesett, hogy teljesen odáig voltam egy színészért, vagy énekesért, stb... De ez kb 15-16 éves koromban abbamaradt. Miután pedig megjelent a párom az életemben, azóta meg végképp meg se fordul a fejemben ilyen butaság. Szerintem ilyen rajongásnak egy normális párkapcsolatban nincs helye, ha az ember szeret valakit, nem viselkedik így. És nem azért, hogy ne bántsa meg a másikat, hanem egyszerűen nem kéne, hogy ilyenre legyen igénye, téged kéne mindennél jobban szeretnie, nem pedig másokat nézegetni.

Próbáld ki, amit az előző válaszolók írtak, hátha észreveszi magát. De ha nem, akkor sajnos lapát.. :(

2014. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, megértem, hogy zavar! Amúgy ha nem titok, mégis ki ez a sportoló, akiért ennyire oda van?
2014. nov. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!