Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi volt? Itt le is zárta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi volt? Itt le is zárta a dolgot? Vagy még gondolkozik?

Figyelt kérdés
3 hónapja megismertem egy lányt. Randizgattunk, ismerkedtünk. Vhogy mindig több volt a levegőben.De sose volt még 1 csók se, mert az exén járt az esze. Legutóbb mikor találkoztunk vagy 3 percig csak ölelt. Azt hittem hogy végre alakul vmi. De aztán másnap mondta hogy az exe akar találkozni vele. Megkérdeztem hogy akar-e tőle vmit. Erre azt írta hogy nem tudja. Mondtam neki hogy ok és itt fejeztük be a beszélgetést. Azóta nem keresett(4napja). Pedig minden nap beszéltünk. Biztos találkoztak. Vajon agyal rajtam is? Vagy csak jó volt az exével és én így lettem ejtve is egyből? Nem akarok neki írni mert ezek után úgy vagyok vele ha akar majd keres.
2014. nov. 9. 14:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem 21 évesek vagyunk mind a ketten.
2014. nov. 9. 14:47
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem elegánsan ejtett..
2014. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

te talonban voltál. ez de rossz.

én is.

2014. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!