Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofont kaptam a baratomtol....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofont kaptam a baratomtol. Szerintetek megerdemeltem?

Figyelt kérdés
Osszevesztunk a baratommal,es en csunya dolgokat vagtam a fejehez,tobbek kozott azt is,hogy szakitok vele,es egy masik srachoz megyek,erre o elvesztette a fejet es olyan pofont kaptam tole,hogy a fal adta a masikat.Nem komolyan gondoltam,hogy elhagyom egy masik fiuert.Szerintetek ezt most megerdemeltem?
2014. nov. 9. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2014. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Hülye vagy? Dehogy érdemelted meg! Bár elég szánalmasan viselkedtél te is, de aki ennyi miatt megüt egy nőt, az nem érdemli meg, hogy barátnője legyen.
2014. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hagyod ott,legközelebb nagyobbat kapsz! Te ezek után még tudsz rá férfiként nézni?
2014. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Miért ne? Nem vagyok híve az erőszaknak, de egy pofon elcsattan erről arról részről az normális!! Nme c-k vagyunk, hanem kultúrált emberek. Én is kaptam már pofont nőtől, mondjuk nem adtam, szituáció függő.
2014. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem volt a legjobb húzás tőled hogy ezt vetetted fel neki de véleményem szerint senki sem érdemli meg hogy kezet emeljenek rá főleg ha az illető nő.
2014. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.És ha valami gond van meg kell beszélni.a barátod se 100-as,legközeleb mi jön majd.
2014. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

jelentsd fel és tényleg szakíts vele!

ez nem játék kislány!

nem most ütött meg utoljára arra készülj

2014. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
o alapbol nem egy agressziv ember,en hoztam ki belole,ugyerzem..:/
2014. nov. 9. 15:44
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
egy férfi ne üssön meg nőt semmilyen körülmények között. kivéve ha a csaj gyilkossági kísérletet hajt végre az emberkén, akkor önvédelemből elfogadható. de így. ha birka vagy, akkor persze maradj vele. maximum majd nem marad fogad pár év múlva...
2014. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Ütni nincs joga,te pedig tartsd a szád ilyet ne mondj ha nem is igaz.
2014. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!